“BİR KOLİ DE SEN BAĞIŞLA” YARDIM KOLİLERİ SAHİPLERİNE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“BİR KOLİ DE SEN BAĞIŞLA” YARDIM KOLİLERİ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI

Çeltik İlçe Kaymakamı Yusuf Beran VURAN başkanlığında organize edilen ‘’BİR KOLİ DE SEN BAĞIŞLA’’ projesinde toplanılan yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

12 Mayıs 2021 - 04:18

Çeltik İlçe Kaymakamı Yusuf Beran VURAN başkanlığında bu ramazan ilki organize edilerek hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından  ‘’BİR KOLİ DE SEN BAĞIŞLA’’ projesi kapsamında hazırlanan 47 yardım kolisi ilçemiz merkez ve mahallerinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
İlçe Kaymakamı VURAN yaptığı açıklamada; “Bu sene ilkini gerçekleştirdiğimiz çalışmamızda hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle azımsanmayacak bir sayıya ulaştık. Müslüman bir toplum olarak son derece duyarlı geçirdiğimiz mübarek Ramazan ayında hayırsever vatandaşlarımızın yapacağı hayır hasenat işlerinin Devlet eli, güvencesi ve kontrolü ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılması noktasında muvaffak olduk. ‘Kalpten Kalbe Bir Yol Vardır’ projesi ile başlattığımız ve Ramazan-ı Şerif ayı içerisinde ‘Sevgi Paylaştıkça Çoğalır’ sloganı ile devam ettiğimiz bu yolda yapılan bağışları, emanet bilinciyle hareket ederek Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı ile mahalle muhtarlarımızın müşterek tespit ettiği vatandaşlarımıza Ramazan kolilerini teslim ettik. Bu Mübarek Ramazan ayında bizleri çıktığımız bu yolda yalnız bırakmayan tüm hayırsever vatandaşlarımıza ve Çeltikli hemşehrilerimize şükranlarımızı bir borç biliriz. Destek olan tüm hayırsever vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Devlet olarak vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 436 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LED Ekran Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
LED Ekran Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
GURBETÇİ VATANDAŞIN PARASINI ÇALANLAR YAKALANDI
GURBETÇİ VATANDAŞIN PARASINI ÇALANLAR YAKALANDI