ÇARDAKOĞLU: "YÖNETİMİ GENÇLEŞTİRİYORUZ"
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇARDAKOĞLU: "YÖNETİMİ GENÇLEŞTİRİYORUZ"

Akşehir Ak Parti ilçe Başkanlığı seçimine tek liste ile gelen ve yapılan kongre sonucu Ak Parti İlçe Başkanı seçilen Abdurrahman Çardakoğlu gazetemize açıklamalarda bulundu.

12 Ocak 2018 - 01:41

AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ilçe binasında ziyaret kabullerine devam ediyor. Kendisini kısaca tanıtarak gazetemize açıklamalarda bulunan Çardakoğlu şunları söyledi: "36 yaşındayım evliyim ve bir çocuk babasıyım. Selçuk Üniversitesi Kimya bölümü mezunuyum. Geçen yıl ise formasyon eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesinden tamamladım. Ama esnaflık yönümüz ağı bastığı için burada Unlu mamül sektörüyle uğraşıyoruz. 2011 yılından bu yana önceki dönem başkanımız Bahadır Beyle aktif olarak siyasete başladım. Partide çeşitli görevlerde bulundum. Teşkilatlanmalardan sorumlu Başkan Yardımcılığında, Seçim işlerinden sorumlu Başkan Yardımcılığında ve 4 seçim, Seçim Kordinasyon Başkanlığını yürüttüm. 
Aralık ayından görev biz devraldık. Kongremizi gerçekleştirdik. Önceki dönemde yönetimimiz 25 kişiydi. Şuan da 20 kişiye düştü. Kendimle beraber yönetimi gençleştirme politikası izledik. Üniversite mezunu arkadaşlardan yönetimimize kazanımlar oldu. Şuanda parti bünyemizde mahalle başkanlarımızı gözden geçiriyoruz. Bununla alakalı çalışmalarımız olacak. Başkan yardımcılıklarını dağıtacağız. 
Göreve geldiğimiz bu yandan beri parti binamızda ziyaret kabullerine başladık. Tabi yoğun günler geçiriyoruz. Bir yandan da resmi ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz, STK'larla buluşacağız. Partimize hayırlı olsun için gerek buraya gelerek gerekse çiçek gönderen ve telefonla arayan tüm gönüldaşlarımıza, resmi kurum müdürlerimize teşekkürlerimizi sunarım. 
Önümüzde ciddi bir 2019 seçimleri var. Biz hiçbir seçimi önemsiz olarak nitelendirmiyoruz. Bütün seçimler bizim için önem arz ediyor. Önümüzde ki hedefleri gerçekleştirmek adına seçimlerimize yoğun bir şekilde çalışarak alnımızın akıyla bu süreçleri atlatmayı düşünüyoruz. Seçimlere de teşkilat anlamında hazırlıklarımız başladı. Teşkilatlarımızı, mahalle yönetimlerimizi yeniden gözden geçireceğiz. Önümüz de ki 2023, 2053 ve 2071 gibi partimizin belirlediği hedeflere emin adımlarla Akşehir ayağında hazırlanmış olacağız. "

HABER  / KAMİL SELVİ- MEHMET İNCE 

Bu haber 2785 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR İLK MAÇINA ÇIKIYOR
AKŞEHİRSPOR İLK MAÇINA ÇIKIYOR
MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN KÖY VE OKUL ZİYARETLERİ
MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN KÖY VE OKUL ZİYARETLERİ