ÇELTİK BELEDİYE BAŞKANI ALİ MEŞE MAZBATASINI ALDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇELTİK BELEDİYE BAŞKANI ALİ MEŞE MAZBATASINI ALDI

Geride kalan Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı adına AK Parti Çeltik Belediye Başkanlığı için yarışan ve seçimi Taşra ilçeler arasında en yüksek oyu alarak galip gelen Başkan Ali Meşe Çeltik Adalet Sarayında düzenlenen törenle mazbatasını alarak yeni dönem için startı verdi.

06 Nisan 2019 - 01:10

Mazbatasını çeltik   İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim  Susa Erdoğan’dan alan  Çeltik  Belediye Başkanı Ali Meşe  Adliyede  gerçekleştirilen mazbata teslim töreni sonrası yaptığı açıklamada, ‘’ yaklaşık 3 ay süren bir seçim sürecinin ardından onurlu bir görevi devralırken ,  bizlere Çeltiğimizi Yönetmeyi Layık Gördükleri için Aziz Hemşerilerime teşekkür ederim. Bugün doğum günüm olması dolayısı ile bana en büyük Hediyeyi verdikleri içinde hemşerilerime bir kez daha gönülden teşekkür ederim. Cenab-ı Allah'ım önümüzdeki süreçte bizleri Muvaffak kılsın.Çeltik ve tüm mahallerinde  bizler  oy versin vermesin bu günden sonra  herkesin belediye başkanı olacağım. Hep beraber  Çeltik’te  aldığımız bayrağı daha iyi yerlere getirecek şekilde çalışacağım. Allah nasip ederse, önümüzdeki 5 yıl içerisinde çok daha büyük işler yapmalıyız. Çok daha önemli işleri hayata geçirmeliyiz. Bunları mesai arkadaşlarımla, teşkilatımla ve en önemlisi hemşerilerimizle beraber yapacağız. Bize inanan, güvenen, destek veren herkesi mahcup etmemek, onların başını dik tutabilmek için inşallah gecemizi gündüzümüze katma noktasında verdiğimiz sözü burada tekrardan yineliyorum." ifadelerini kullandı.
Çeltik belediye meclis üyeleri
Adem Erdal,Cumali Erdoğmuş ,Kadir Coşkun ,Mustafa Alici, Hüseyin Kayalı Yunus Aksoy ,Hamza Kobay, Selçuk Kandil , Mehmet Karadere Beytullah Kaldırım
Kontenjan:
Ramazan Sargın
HABER / 
MEHMET İNCE 

Bu haber 1235 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU
KENDİNE ÖZGÜ TADI VE KOKUSUYLA ÜNLÜ ORGANİK
KENDİNE ÖZGÜ TADI VE KOKUSUYLA ÜNLÜ ORGANİK "ÇAKILLAR...