ÇELTİK BELEDİYE BAŞKANI MEŞE’DEN HACDAN DÖNEN AİLELERE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇELTİK BELEDİYE BAŞKANI MEŞE'DEN HACDAN DÖNEN AİLELERE ZİYARET

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe Kutsal topraklara giderek Hac vazifesini yerine getiren Hacıları evlerinde ziyaret etti.

07 Eylül 2019 - 01:42

HABER  / MEHMET İNCE 

Çeltik Belediye Başkanı Ali MEŞE, Ak Parti İlçe Başkanı Hacı ZUHAL, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri Kutsal topraklara giderek Hac vazifesini yerine getiren Hacılarımızı evlerinde ziyaret ettiler.
Kutsal topraklardan dönen Hacıları evlerinde ziyaret eden ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan MEŞE, “Hac ibadetlerini yerine getirerek kutsal topraklardan dönen hacılarımızı evlerinde ziyaret ederek onların hayır dualarını alıyoruz. Hac vazifesi İslam'ın en önemli şartlarından birisidir ve gücü yeten her Müslüman mukaddes topraklara giderek bu kutsal görevi yerine getirmelidir. Allah Hacı kardeşlerimizin yapmış olduğu ibadetleri kabul ve makbul eylesin. Tüm Müslüman kardeşlerimize o kutsal topraklara gidip, o manevi iklimde ibadetlerimizi tamamlayarak Hacı olarak memleketimize dönmeyi nasip etsin" dedi.
Hac ibadetini yerine getiren hemşehrileri ile sohbet eden Başkan MEŞE; Peygamber Efendimizin doğup büyüdüğü mübarek topraklara, Kıblemize, Kabe'mize, kutlu bir yolculuk yaptınız. O mübarek havayı teneffüs etmek oralarda namaz kılmak çok güzel bir duygu.O mübarek beldede ülkemizin birliği ve dirliği için sizlerin yapmış olduğu duaları Allah kabul eder inşallah" şeklinde konuştu.

Bu haber 771 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ...
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI