ÇELTİK’E ÖNEMLİ BİR YATIRIM DAHA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇELTİK'E ÖNEMLİ BİR YATIRIM DAHA

Çeltik Belediyesi’nin Mevlana Kalkınma Ajansı’na (MEVKA) sunduğu; ekonomik gücünü arttırmak ve tasarruf edici çözümler bulmak için başlattığı çalışmalardan olan Güneş Enerjisi Santrali (GES) Projesi MEVKA tarafından onaylandı.

06 Şubat 2021 - 10:10

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe müjdeyi sosyal medya hesabından vererek şu ifadelere yer verdi: " İLÇEMİZE ÖNEMLİ BİR YATIRIM DAHA!!!İLÇEMİZE HAYIRLI 
OLSUN.
 Sürdürülebilir, temiz enerji kaynağı doğrultusunda Belediyemizin tüm alanlarda kullandığı elektrik enerjimizi üretmek amacıyla MEVKA'ya (Mevlana Kalkınma Ajansı) yapmış olduğumuz başvuru neticesinde GES (güneş enerji santrali) projemiz olumlu sonuçlanmıştır.

Belediyemizin bütün elektrik ihtiyacını karşılamakla birlikte üretim fazlası Enerji ile de Belediyemizin bütçesine önemli katkı sağlayacak olan GES Projemiz İlçemize Hayırlı Olsun.İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için verdiğimiz sözlerde duruyor kesin ve somut adımlarla projelerimizi gerçekleştiriyoruz.
Projemizin hayata geçmesinde bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim ALTAY'a, Milletvekillerimize, İl Başkanımız Hasan ANGI'ya ve MEVKA Yönetimine İlçem ve Şahsım Adına Çok Teşekkür Ederim.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 529 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEZONUN İLK KİRAZI SATIŞA ÇIKTI
SEZONUN İLK KİRAZI SATIŞA ÇIKTI
KİRAZ BAHÇELERİ BEYAZ GELİNLİĞİNİ GİYDİ
KİRAZ BAHÇELERİ BEYAZ GELİNLİĞİNİ GİYDİ