ÇELTİK İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ YENİ KONSEPTİ İLE HİZMET...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇELTİK İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ YENİ KONSEPTİ İLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

İçişleri Bakanlığı’nın ufuk projelerinden biri olan ‘Konsept Nüfus Müdürlüğü’ Çeltik Kaymakamlığı İlçe Nüfus müdürlüğünde hizmete açıldı.

21 Ocak 2021 - 09:23

Nüfus müdürlüklerinin iş yoğunluğunu azaltmak, konfor ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla tüm Türkiye’ de uygulamaya konan yeni nüfus müdürlükleri konseptinin sayısı her geçen gün artıyor. Çeltik İlçe Nüfus Müdürlüğü de yeni konsepti ile yeniden tasarlandı.
İçişleri Bakanlığı’nın ufuk projelerinden biri olan ‘Konsept Nüfus Müdürlüğü’ Çeltik Kaymakamlığı İlçe Nüfus müdürlüğünde hizmete açıldı.                                                                     
İçişleri Bakanlığı, Konya Valiliği ve Çeltik Kaymakamlığı’nın ortak girişimi ile yapılan çalışma sonucunda “Konsept Nüfus Müdürlüğü” açılışı için tören düzenlendi. Törene İlçe Kaymakamı  Yusuf Beran VURAN, ilçe Nüfus Müdürü Abdullah BAKIRCI ve kurum amirleri katıldı. Kurdelenin kesilmesi ile İlçe Nüfus Müdürlüğü, yenilenen yüzü ve modern yapısıyla yeni konsepti ile vatandaşlara daha modern şartlarda hizmet vermeye başladı. Kaymakam  VURAN: “Konsept Nüfus Müdürlüğü uygulaması ile çağdaş, konforlu ve kurumsal kimliğin ön planda tutulduğu yeni çalışma alanları tasarlandı. Bu konsept tasarlanırken; vatandaşlarımızın doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilecekleri bir danışma alanı, çalışma alanının içerisinde konumlandırılan bekleme alanları, bölmeler ile birbirinden ayrılmış, mahremiyete önem veren, ergonomik alanlar üzerinde duruldu. Bu uygulamayı Kaymakamlık hizmet binamızda vatandaşlarımızla buluşturduk. Hizmet kalitesi ve vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırma amacıyla hayata geçirilen bu uygulama inanıyoruz ki son derece faydalı olacaktır. Yeni Konsept Nüfus Müdürlüğü Projesinde, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürümüz Sayın Şefik AYGÖL’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 230 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ