CENAP HOCAYLA YOLLAR AYRILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CENAP HOCAYLA YOLLAR AYRILDI

Akşehirspor’da Teknik Direktör Cenap Taner ile yollar ayrıldı. Cenap Hocadan boşalan koltuğa ise yardımcı antrenör İhsan Dikici getirildi.

13 Şubat 2020 - 08:51 - Güncelleme: 13 Şubat 2020 - 09:24

Akşehirspor ile Teknik Direktör Cenap Taner birlikteliği karşılıklı anlaşılarak son buldu. 3 dönemdir Akşehirspor’un başında önemli başarılara imza atan ve taraftarın da gönlünde taht kuran Cenap Taner Akşehirspor’dan ayrıldı. Cenap Taner’in bu kararında kendisiyle ilgili kariyer planlamasının etkin olduğu, kulüple ise herhangi bir sorun ya da fikir ayrılığının yaşanmadığı vurgulandı. Akşehirspor’dan ayrılan Cenap Taner’in yeni adresinin ise yine Akşehirspor’un da içinde bulunduğu BAL Ligi 7.Grup lideri Kestelspor olacağı bildirildi. Ayrılığın kesinleşmesi üzerine Teknik Direktör Cenap Taner, Akşehirspor Yönetimi beraberliğinde Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya bir veda ziyareti gerçekleştirdi. Burada kulüp yetkilileri ve Belediye Başkanı Salih Akkaya’yla son kez bir araya gelen Cenap Taner Akşehir’e ve Akşehirspor’a veda etti. Ayrıca veda ziyaretinde Akşehirspor’un eski yardımcı antrenörü şuan yeni teknik direktörü olan İhsan Dikici’de tanıtıldı. Fotoğraf çekimi esnasında ise İhsan hocanın heyecanlı olduğu gözlendi.

‘’Akşehirspor için yeni bir dönem başlıyor’’

Belediyenin ardından gazetemize kulübün yeni teknik direktörü İhsan Dikici ile bir ziyaret gerçekleştiren kulüp başkanı Ünal Çelik, Akşehirspor için yeni bir dönemin başladığını belirttiği konuşmasında şunları ifade etti:’’Değerli Akşehirliler, Akşehirspor sevdalıları, Akşehirspor’a gönül verenler bilindiği gibi sezon başında Cenap Taner hocamızla tekrar yeni bir sözleşme yapmıştık. Devamında ise kısıtlı bütçedeki kadromuza rağmen önemli işlere imza atmıştı. Takımın gidişatından yönetim olarak memnunduk. Beraber hedeflerimiz vardı. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Cenap hocamız ile yaptığımız görüşmede hocamız bize başka bir kulüp ile anlaştığını ve ayrılmak istediğini bildirdi. Bizde bu talebini Akşehirspor’a kazandırdığı başarılar ve 3 sezondur bir gün bile yorulmadan verdiği emeklerden dolayı kırmadık, ayrılık talebini kabul ettik. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. İnşallah istediği hedeflere o da ulaşır. Çünkü o da bu süreçte bizim hocamız, abimiz oldu. Taraftarımız da Cenap hocamızı ilk geldiği günden itibaren bağrına bastı. ‘’İmparator’’ diye hitap etti. Yeni kulübüyle de inşallah başarılı olmasını diliyorum. Bu günden itibaren takımımızı İhsan Dikici hocamıza emanet ediyoruz. Bu kararı İhsan hocamıza ilettiğimizde hiç düşünmeden kabul etti. O da takımı bilen Akşehirspor’un içinden gelen birisi. Cenap Taner hocanın yardımcılığını yapıyordu. Takımın her şeyini bilen bir isim. Akşehirspor’u ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Kendisine güveniyoruz. Akşehirspor hedefinden şaşmadan ilerleyecek.         Takım erteleme maçıyla beraber 10 günde 3 maça çıkacak. İhsan hocamızla beraber bu 3 maçtan 9 puanı alıp hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz. Akşehirspor sevdalıları şunu bilsin ki biz ismi gibi Ak olan Akşehirimizi Ak bir şekilde her yerde temsil ediyoruz. En iyi şekilde armanın hakkını vererek temsil etmeye devam edeceğiz. Bundan sonra da taraftarımızın, değerli Belediye Başkanımız Sayın Salih Akkaya’nın, basın mensubu arkadaşlarımızın bizden desteklerini esirgemeyeceklerini biliyoruz. Akşehirspor Kulübü Başkanı olarak herkese teşekkür ederim’’dedi.

‘’Cenap Hocamdan aldığım bu bayrağı en iyi yerlere getirmek için uğraşacağım’’

Akşehirspor’un yeni teknik direktörü İhsan Dikici ayağının tozuyla ilk açıklamalarını Akşehir Postası mikrofonlarına yaptı. İhsan hoca açıklamalarında yardımcı antrenörken yaptığı katkıların daha fazlasını teknik direktörken yapacağını vurguladı. Daha sonra ise şunları söyledi:’’Bana bu görevi layık gören başta Belediye Başkanımız Sayın Salih Akkaya’ya, Kulüp Başkanımız Ünal Çelik’e, yönetim kurulu üyelerine, teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışı, Cenap Hocamdan aldığım bu bayrağı en iyi yerlere getirmek için uğraşacağım. Yardımcı antrenörken yaptığım katkıların daha fazlasını teknik direktörken yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Başkanımızın da dediği gibi 10 gün içinde birbirinden zorlu 3 maça çıkacağız. Bu 3 maçtan alacağımız 9 puan bizi farklı bir noktaya getirecektir. Rakiplerin de bu haftalarda kendi aralarında oynağını hesaba katarsak 3 maç sonra Akşehirspor bu yarışta bende varım diyecektir. Hedeflerimiz doğrultusunda hep birlikte ilerleyeceğiz. Akşehirspor’un başarısı için savaşacağız. Allah utandırmasın’’dedi.

Ayrıca Gazetemizdeki ziyarete katılan Akşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris  Doğan'da İhsan Dikici hocaya ve Akşehirspor'a  Ligde başarılar diledi.

Akşehirspor taraftar grubu Kırmızı Sokak’ta teknik direktör Cenap Taner’in ayrılmasından sonra bir açıklama yayınladı. İşte o açıklama:

AYRILIKLARDA SEVDAYA DAHİL CENAP HOCAM!!

Üç sezondur takımımızın başında bulunan ve daha önce yaşamadığımız bütün başarıları bizlere yaşatan canımız, ciğerimiz, abimiz CENAP TANER Hocamız bugün itibariyle kulübümüzden ayrılmış olup Antalya temsilcisi Kestelspor’la anlaşmış bulunmaktadır.

Bundan sonraki süreçte Cenap Hocamızın değerli yardımcısı İHSAN DİKİCİ Hocamızla yola devam edeceğiz. Hocamızın ayrılışı kesinlikle fikir ayrılığı falan değildir. Tamamen Hocamızın kariyer planlamasıyla alakalı bir durumdur.

Daha fazlada yazacak kelime bulamıyoruz..Hakkımız varsa sana helal hoş olsun

Yolun açık olsun İMPARATOR….
Bu memleket seni asla unutmaz…
#kırmızısokak

Bu haber 1949 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONUK: TARIM SEKTÖRÜNDE KOOPERATİFLERİN İŞLEVİ HAYATİ ÖNEMDEDİR
KONUK: TARIM SEKTÖRÜNDE KOOPERATİFLERİN İŞLEVİ HAYATİ...
SOSYAL MESAFELİ  CUMA NAMAZINA YOĞUN İLGİ
SOSYAL MESAFELİ CUMA NAMAZINA YOĞUN İLGİ