ÇİN ve İSKOÇYA’DAN PARKHAYAT’A ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇİN ve İSKOÇYA’DAN PARKHAYAT’A ZİYARET

İskoçya’da ikamet eden Hemşehrimiz Sıtkı Nalcı, Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı Eşi Hongmeni Jin Yen ve Çin Halk Cumhuriyeti televizyonlarından SHENZHEN TV PLENNE’de görevli Tailor Qiano PARKHAYAT Akşehir hastanesine ziyarette bulundular.

14 Kasım 2017 - 00:41

Türkiye İskoçya  Ticaret ve Sanayi Odası-CEO (Turkish-Scottish Chamber of Commerce&Endustry –Ceo) ‘su olan Sıtkı Nalcı, Eşi Hongmeni Jin Yen ve Tailor Qiano PARKHAYAT Akşehir hastanesini ziyaret ederek PARKHAYAT Yönetiminden Hastane Direktörü Uğur Harmanda ve Başhekim Uzm.Dr. Ali Galip Gündoğar ve hastane yöneticileri ile görüştüler.
Sıtkı Nalcı Network Turkey LTD. adında ki şirkette sağlık turizmi alanında faaliyet gösterdiklerinden bahsetti. Özellikle Çin Halk Cumhuriyetinden sağlık turizmi için hangi ülkelerden hangi branşlarda, hangi rahatsızlıklarda hizmet alındığı bilgileri paylaşıldı.
Hastane Direktörü Uğur Harmanda; başarılı hizmetleriyle bölgesinde sağlık sektörünün en önemli markası haline gelen PARKHAYAT Hastaneleri büyüyen kadrosu, gelişen teknolojisi ile tıp dünyasındaki tüm yenilikleri günü gününe takip etmektedir.  Sağlık camiasında 772 kişilik büyük, saygın bir aile olan PARKHAYAT grubu 2 hastane, 2 okul ile Afyonkarahisar ve Akşehir’de yüksek sorumluluk ve deneyimle hizmetlerini sürdürüyor dedi.
2 hastaneleri ile sağlık turizminde iddialı olduklarını dile getiren Direktör Harmanda;  Ulusal bir marka haline gelmeyi hedefleyen PARKHAYAT Grubu; bu doğrultuda, her alanda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti verebilmek için tıp dünyasındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edip, gereken yatırımları gecikmeksizin gerçekleştirerek yüksek teknolojili tıbbi cihazları hızla bünyesine kazandırmaktır dedi.
HABER / 
MEHMET İNCE 

Bu haber 1817 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEDAVİSİNE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN BAŞKAN AKKAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ
TEDAVİSİNE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN BAŞKAN AKKAYA’YA TEŞEKKÜR...
KIBRIS GAZİSİNDEN COŞKULU ŞİİR
KIBRIS GAZİSİNDEN COŞKULU ŞİİR