"ÇOCUK GÜNLERİ"NDE ILGINLI ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"ÇOCUK GÜNLERİ"NDE ILGINLI ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde başlattığı “Çocuk Günleri” Ilgın’da devam etti.

20 Eylül 2022 - 09:46 - Güncelleme: 20 Eylül 2022 - 10:21

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Ilgın’da düzenlediği “Çocuk Günleri”ne katılan Ilgınlı çocuklar gönüllerince eğlendi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, çocukların sevincine ortak olduklarını kaydeden Başkan Altay, etkinliğe katılan tüm çocuklara ve ailelere teşekkür etti. Büyük bir coşkuya sahne olan Çocuk Günleri’ne katılan Ilgınlı çocuklar; Niloya Müzikali, kukla tiyatrosu, jonglör ve balon katlama gösterileriyle doyasıya eğlendi. Çeşitli yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler de kazanan çocuklar ücretsiz olarak dağıtılan dondurmalarla mutlu oldu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Modeli Belediyeciliğin örnek uygulamalarını hayata geçirmeye devam ettiklerini belirterek, ilçelerde başlattıkları Çocuk Günleri’nin ikincisini Ilgın’da düzenlediklerini ifade etti. İlçelerdeki çocukların sevincine ortak olduklarını kaydeden Başkan Altay, etkinliğe katılan tüm çocuklara ve ailelere teşekkür etti.
Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği etkinlik dolayısıyla Başkan Altay’a teşekkür etti. HABER MERKEZİ 

Bu haber 392 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NARKOTİK ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT VERMİYOR
NARKOTİK ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT VERMİYOR
AKŞEHİR’DE KAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARI
AKŞEHİR’DE KAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARI