ÇOCUK KULÜBÜNDEN MÜFTÜLÜĞÜ ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇOCUK KULÜBÜNDEN MÜFTÜLÜĞÜ ZİYARET

Mevlid 'i Nebevi Haftası etkinlikleri doğrultusunda Cumhuriyet İlkokulu Çocuk Kulübü 4.sınıf Değerler Eğitimi Kur 'an Kursu öğrencileri Akşehir İlçe Müftüsü Ahmet KARDAŞ ’ ı ziyaret ettiler.

13 Kasım 2019 - 08:17

Akşehir İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş , öğrencilere kitap ve Kur 'an hediye etti. Öğrencilerin bu şekilde kurslarla sevdirerek özendirerek yetiştirilmesinin çok önemli ve anlamlı olduğunu Kur'an öğrenmenin yaşı ne kadar erkene çekilirse ve ne kadar sürekli olursa çocuklarımızda o kadar kalıcı olur ve temelleri doğru atılır diyerek bu örnek kurs ve kulüp faaliyeti için okul yönetimine emeği geçenlere teşekkür etti. Bunun bütün okullara yayılması gerektiğini belirterek bir proje ile yaygınlaştırılması gerektiğini söyledi.
Cumhuriyet İlkokulu Okul Müdürü Halil İbrahim Tunçez ‘in verdiği bilgiye göre Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 vizyon belgesine uygun olarak çocuk kulübü kursunda şu an 300 civarında öğrencinin kurs faaliyetlerine katıldığını, çocuk kulübümüzde basketbol, satranç, akıl ve zeka oyunları, İngilizce, halk oyunları, resim ve sanat, değerler eğitimi Kur'an kursu alanlarında kurs açıldığını ve velilerin yoğun bir talep gösterdiğini söyledi. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 479 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YİNE ANTALYA, YİNE UYUŞTURUCU
YİNE ANTALYA, YİNE UYUŞTURUCU
PROJE İMAM HATİP'TE 72 ÖĞRENCİ EĞİTİM GÖRECEK
PROJE İMAM HATİP'TE 72 ÖĞRENCİ EĞİTİM GÖRECEK