CUMHURİYET İLKOKULU EĞLENEREK İNGİLİZCE ÖĞRENİYOR.
Reklam
Reklam

CUMHURİYET İLKOKULU EĞLENEREK İNGİLİZCE ÖĞRENİYOR.

Akşehir Cumhuriyet İlkokulu Çocuk Kulübü bünyesinde açılan İngilizce kursu velilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Tüm sınıf seviyelerinde pratik İngilizce kursu açıldı.

06 Aralık 2019 - 00:22


         İngilizce kurs öğretmenleri Yüksel Dilara Özkan, Esra Dernek Dündar ve Esra KÖSE: Öğrencilerle kurs programı çerçevesinde eğlenerek İngilizce öğrendiklerini, ders konularının işlenmesini pratiğe döndürdüklerini, çocuklarımızın kendilerini daha rahat ve özgüvenle ifade ettiklerini görüyoruz. Kursumuzda İngilizceyi ders olarak değil çocukların eğlenip öğrenebileceği günlük hayatta konuşabilecekleri bir hale getirmeyi planladık. Hedefimiz İngilizce öğrenirken eğlenmek ve çekinmeden konuşabilmek. Bu anlamda,  bizlere ve öğrencilerimize  bu imkanı tanıyan okul yönetimine teşekkür ediyoruz. 
      Okul Müdürü Halil İbrahim TUNÇEZ: Çocuk  kulübümüz ailemizin önemli bir parçası haline geldi. Öğrencilerimiz okul sonrası ilgi ve yeteneklerine göre kurs programlarına aktif katılarak kendilerini geliştirmektedirler. Bu da içsel bir mutluluğu sağlamaktadır.  Hızlı gelişen dünyada dil öğrenme ve iletişim gerekliliğini Pratik İngilizce  eğitimi ile sağlamaya çalışmaktayız. Gerek İngilizce öğretmenlerimize gerekse kulüpte görev alan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
 

Bu haber 935 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ERDAL GÜRPINAR HAYATINI KAYBETTİ
ERDAL GÜRPINAR HAYATINI KAYBETTİ
SULTANDAĞI KİRAZI TESCİL ALDI
SULTANDAĞI KİRAZI TESCİL ALDI