CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI ETKİNLİKLERİ STARTI AKŞEHİR’DE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI ETKİNLİKLERİ STARTI AKŞEHİR’DE VERİLDİ

TÜFAD Konya Şube Başkanlığı, Cumhuriyetimizin 100 yıl etkinliklerinin başkangıcını Akşehir’den verdi.

22 Eylül 2022 - 09:45

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Konya Şube Başkanlığı, 100 yıl etkinliklerinin Akşehir’den verdi verdi. Etkinlikler kapsamında Konya, Ilgın, Sarayönü ve Kadınhanı üyelerinden oluşan TÜFAD Konya karması ile Akşehir karması arasında dostluk maçı oynandı. Yapılan Dostluk Maçına ilişkin TÜFAD Konya Şube Başkanlığı şu ifadelere yer verdi: " TÜFAD Konya Şubesi olarak, toplumumuzu ve camiamızı ilgilendiren konularda her zaman sorumluluk aldık, almaya da devam ediyoruz.
Milletçe, Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamaya hazırlandığı böylesi önemli ve anlamlı bir yılı karşılarken, biz antrenörler olarak sorumluluklarımızın gereğini yapmanın görevimiz olduğu bilincindeyiz.
Kurtuluş savaşımız; Cumhuriyetimize giden yolda önemli bir başlangıçtır. Akşehir ilçemiz ve Futbol bu başlangıçta çok kıymetli ve önemli bir yere sahiptir.
Bu nedenle Akşehir ilçemizde başlatacağımız, 29 Ekim 2023 tarihine kadar devam ettirmeyi hedeflediğimiz “100. Yıl” etkinliklerimiz aynı zamanda camiamızın birlik ve beraberliğine önemli katkı sunacağı inancındayız.
18.09.2022 Pazar günü; AKŞEHİR ilçemizde startını verdiğimiz etkinliklerimiz, 25.09.2022 Pazar günü; EREĞLİ ilçemizde devam edecek. 
Akşehir ilçemizdeki etkinliğimiz katılımlarıyla katkı sunan; Akşehir Belediye Başkanı, Dr.Salih AKKAYA, G.Spor İlçe Müdürü, Eyüp YILMAZ, Akşehirspor Asbaşkanı, Mustafa SOYLU başta olmak üzere Konya, Akşehir, Ilgın, Sarayönü, Kadınhanı’dan katılımlarıyla katkı sunan üyelerimize içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Karaman ilimiz ve diğer ilçe merkezlerinde dönem içerisinde sürecek olan faaliyetlerimiz, 29.09.2023 Pazar günü Konya’da kapsamlı yapılacak kutlamalarla tamamlanacaktır.
Bu faaliyetlerimize başta antrenörlerimiz olmak üzere her kesimin destek vererek katkı sunacağına olan inancımız tamdır.
Üyelerimiz ile Spor Kamuoyunun bilgisine sunmak isteriz." 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 190 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONYA ŞEKER’DEN149 MİLYON 808 BİN TL PANCAR SÖKÜM AVANSI
KONYA ŞEKER’DEN149 MİLYON 808 BİN TL PANCAR SÖKÜM AVANSI
AKŞEHİR SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BAKIMEVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE KAVUŞUYOR
AKŞEHİR SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BAKIMEVİ VE...