DEVLET HASTANESİ KADIN DOĞUM VE ORTOPEDİYİ 4’LEDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DEVLET HASTANESİ KADIN DOĞUM VE ORTOPEDİYİ 4'LEDİ

Akşehir devlet hastanesi’ne yapılan yeni atamalar ile kadın hastalıkları doğum ve ortopedi branşlarında dörder hekim sayısına ulaşıldı.

23 Ocak 2023 - 00:07 - Güncelleme: 23 Ocak 2023 - 09:43

Kadın doğum uzmanı Dr. Burak Çağlarsu ve ortopedi uzmanı Dr. Devran Ceylan ile bu branşlarda hizmet daha da güçlenecek.2015 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Çağlarsu 2016 yılında Kırşehir Komuta Kontrol Merkezinde ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda mecburi hizmet yaptı.
2018 yılında kısa süre Ankara Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda çalıştıktan sonra 
2022 yılında Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlayarak Konya Doğanhisar Devlet Hastanesinde ve Konya Akşehir Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başladı.
Gebelik takibi, laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, aşılama, adölesan takibi, genital estetik ve genel kadın sağlığı ilgi alanları arasında yer alıyor. 2016 yılında gazi üniversitesi tıp fakültesinden mezun olan Dr Ceylan Konya Tuzlukçu ilçe devlet hastanesinde pratisyen hekim olarak çalıştıı. 2017 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi ortopedi ve travmatoloji bölümünde uzmanlık eğitimine başladı. 2023 yılında ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak Akşehir Devlet Hastanesine atandı. Akşehir Postası gazetesi olarak yeni atanan doktorlarımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1004 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ORTAKÖYSPOR GALİP
ORTAKÖYSPOR GALİP
PROF. DR. İBRAHİM KAVAZ AKŞEHİRLİ GENÇLERLE BULUŞTU
PROF. DR. İBRAHİM KAVAZ AKŞEHİRLİ GENÇLERLE BULUŞTU