DEVLET HASTANESİNE CİHAZ VE MALZEME YARDIMINDA BULUNAN...
Reklam
Reklam

DEVLET HASTANESİNE CİHAZ VE MALZEME YARDIMINDA BULUNAN HAYIRSEVERLERE PLAKET

Akşehir Devlet Hastanesine tıbbı cihaz ve Malzeme desteğinde bulunan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan hayırseverlere teşekkür plaketi takdim edildi.

12 Ocak 2021 - 09:13

Akşehir Devlet Hastanemizin Yoğun Bakım Ünitelerinde yatmakta olan koronovirüslü hastaların tedavisinde entübe olma ihtimallerini azaltarak can kayıplarının azaltmak amacıyla hastanemizin  (Yüksek Akımlı Oksijen Cihazı)  ihtiyacının karşılanmasında katkıda bulunan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyesi hayırseverlere destekleri dolayısıyla Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Emin Makascı ve Akşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Erdem tarafından plaket takdim edildi.
“DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN 
YANINDAYIZ”
Akşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Erdem pandemiyle mücadele edilen bu süreçte hayırsever vatandaşların desteğini yanlarında hissetmenin sağlık camiasını daha da güçlendirdiğini ifade ederek hastanelere göstermiş oldukları destek ve hassasiyetten dolayı hayırseverlere teşekkür etti. Törende konuşan hayırseverler ise, “Beklenmedik bir şekilde gelişen korona salgını tüm dünyayı ağır şekilde etkiledi. Ülkemiz de devlet geleneği olarak ne kadar güçlü olduğunu tüm dünyaya sergiledi. Bu tip cihazlarda gerekli güç ve yeterliliğe sahip bir devletimiz var. Biz de iş adamları olarak çorbada tuzumuz olsun, böyle zor bir dönemde halkımızın, devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu göstermek için ufak da olsa bir destek sunmak istedik” dedi.
Akşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Erdem, Yüksek Akımlı Oksijen Cihazı ihtiyacının karşılanmasında sağladıkları desteklerden dolayı Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasına ve 23 firmaya teşekkürlerini sundu. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1026 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UYUŞTURUCU SİGARA PAKETİNDEN ÇIKTI
UYUŞTURUCU SİGARA PAKETİNDEN ÇIKTI
TOPALOĞLU: SARILARAK KARNE HEYECANINI YAŞAYACAĞIMIZ GÜNLER GELİCEK
TOPALOĞLU: SARILARAK KARNE HEYECANINI YAŞAYACAĞIMIZ GÜNLER...