DEVRİŞ AHMET ŞAHİN OKURLARI İLE BULUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DEVRİŞ AHMET ŞAHİN OKURLARI İLE BULUŞTU

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Konya Kitap Günleri’nde okurları ile buluşan Gönül Gözü Derneği Genel Başkanı ,Şair ve Yazar Devriş Ahmet Şahin Dervişname adlı kitabını Konya Kitap Günlerine gelen ziyaretçilere imzaladı.

26 Ekim 2019 - 08:35

Türkiye genelinden yüzlerce yayın evinin, binlerce kitaplarını ve yazarlarını kitapseverler ile buluşturduğu etkinliğe yüz binlerce ziyaretçinin buluştuğu bu anlamlı organizasyonda,  yerel bir yazar olarak Selçukya Kültür Sanat Derneği  standında okurları ile buluşan  Devriş Ahmet Şahin  duygularını şöyle dile getirdi;
"Böylesine mükemmel bir organizasyona vesile olan ve emeği geçen herkese, başta Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay olmak üzere tüm ekibine yürekten teşekkür ederim.
Kitaplarımın tanıtımı ve imza günlerimde şahit olduğum ve araştırdığım kadarıyla, Türkiye çapında ilk defa böylesine bir muhteşem kitap fuarı organizasyonuna imza atılmış oldu.
Belediyemizin başta mekan seçimi dolayısıyla vatandaş açısından ulaşım ve otopark sorununun yaşanmadığı, salon ortamındaki tüm teknik ve lojistik donanımlarının yanı sıra, yayın evlerinden hiçbir stant kirası gibi ücretlerin alınmaması benzeri tüm unsurlar, bu organizasyonun mükemmel olarak nitelendirilmesini sağlamıştır.
Şahsıma karşı da özellikle hemşerilerimin ve sosyal medya takipçilerim ile yakın arkadaş çevremin, Dervişname  adlı kitabıma gösterdiği yoğun ilgi için ziyadesiyle gurur duydum ve memnun oldum" dedi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 595 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
100.YIL PARKI SEZONU AÇIYOR
100.YIL PARKI SEZONU AÇIYOR
SURİYELİ ANNE VE MİNİK OĞLUNUN HASRETİ KIZILAY İLE SON BULDU
SURİYELİ ANNE VE MİNİK OĞLUNUN HASRETİ KIZILAY İLE SON BULDU