DR. FATİH ERBAKAN AKŞEHİR’E GELİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DR. FATİH ERBAKAN AKŞEHİR’E GELİYOR

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 11 Eylül Cumartesi günü saat 11:30’da Akşehir İlçe Teşkilat Binasının açılışı, Esnaf ve Halk Buluşması için şehrimize geliyor.

07 Eylül 2021 - 10:40

Ziyaret öncesi yazılı açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Akşehir İlçe Başkanı Süleyman Biçer, “ Yeniden Refah Partisi olarak üç hedefimiz var. Bu hedefler yaşanabilir büyük Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya. Şu anda da Türkiye ekonomik ve sosyal olarak yaşanabilir bir yer değil. Bunları sağlayabilmek adına Yeniden Refah Partisi olarak Milli görüş davası ve çerçevesi içerisinde insanlarımıza umutsuzluk içerisinde umut olmaya geliyoruz. İnşallah yapacağımız bütün ekonomik ve sosyal faaliyetlerde önce Ahlak ve maneviyatı ön plana alarak insanlarımıza yaşanabilir bir Türkiye’yi hazırlamak istiyoruz. Projelerimiz ile birlikte yeniden büyük Türkiye’yi oluşturacağız. Sonrasında da dünyanın adil bir dünya olması içinde çalışmalarımız olacak. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın hesaplamalarına göre asgari ücret en az 4 Bin 500 TL olmalı. Türkiye’de adil bir paylaşımın olmadığını düşünüyoruz. Üreten bir ekonomi için Yeniden Refah Partisi olduğunu ifade ediyoruz” şeklinde konuştu.
‘40 YILIN ŞAHLANIŞINI AKŞEHİR’DEN BAŞLATMAK İSTİYORUZ’
Akşehirli hemşerilerimiz 1969’dan bu yana Milli Görüşün hep yanında oldu. Erbakan hocamıza, davasına ve partisine sahip çıktı. Bizler yeniden 40 yılın şahlanışının Konya ayağını Akşehir’den başlatmak istiyoruz. Cumartesi günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan katılımı ile gerçekleştireceğimiz İlçe Binamızın açılışına tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 994 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AHMET YILDIZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU
AHMET YILDIZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU
AKŞEHİRSPOR, ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR!
AKŞEHİRSPOR, ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR!