EĞİTİMDE TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI LİMİT EĞİTİM...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EĞİTİMDE TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI LİMİT EĞİTİM KURUMLARI

Yayıncılıkta Türkiye’nin önde gelen markalarından olan LİMİT yayınları, eğitimde Türkiye genelinin her noktasına ulaşmadaki kararlılığı doğrultusunda Akşehir’de Limit Eğitim Kurumları adıyla hizmet vermeye başladı.

30 Ocak 2020 - 09:35

Türkiye genelinde 30 ildeki 46 şubesiyle eğitimde öncü olma hedefiyle yola çıkan LİMİT Eğitim Kurumları; 300’ün üzerinde ürüne dayanan yayınevi birikimini Limit Eğitim Kurumlarına bağlı olmayanda dâhil isteyen her öğrenciye aktarıyor. Yayıncılık serüvenine yIllar önce yalnızca birkaç kitapla başlayan Limit Yayın Grubu daha sonra zaman içerisinde gerek nicelik gerekse nicelik olarak kalitesiyle büyük beğeni ve takdir topladı. Daha sonrasında ise Sınavlara hazırlanan veya okuldaki derslerinde başarılı olmak isteyen öğrenciler için “EL KİTABI” kavramıyla tanıştıran Limit Yayın Grubu, konu anlatımlı kitapları, soru bankaları ve deneme sınavı kitapları ile sağladığı desteği Limit Eğitim Kurumlarındaki profesyonel, işinde uzman eğitim kadrosuyla buluşturarak öğrencilerini başarıya taşımayı hedefliyor. 12 kişilik sınıflarda özel ders kalitesinde Projeksiyon Cihazı desteğiyle de eğitimi hem kolaylaştırıp hem de profesyonelleştirmeyi hedefleyen Limit Eğitim Kurumları bol soru çözme ve tekrar yapma tekniğiyle öğrencilerinin girdiği sınavlarda pratiğinin artmasını sağlayacak. Ayrıca kurslara katılan her bir öğrenciye, istediği 3 ders için birebir özel ders alma olanağı da sunuluyor. Limit Eğitim Kurumları Akşehir Şubesindeki yetkililerden alınan bilgilere göre; Kurs bünyesinde yer alan Deneme Kulübü ve Tekrar Kampları rehber öğretmenler eşliğinde kurulan ve 75 kişi kapasiteli ders dışı serbest çalışma ortamı içinde yürütülecek. Söz konusu kurulan Kütüphanenin ise eğitim kurslarına katılsın ya da katılmasın tüm Akşehirli öğrencilere de açık olacağı vurgulandı.
Kurumun Akşehir şubesi Akşehirli öğrencilere yönelik olarak düzenlediği LGS ve Üniversite sınavlarına hazırlık kursları için Ücretsiz Ödüllü Sınavları, Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek. LİMİT Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ücretsiz Ödüllü Sınavlar, 9-10 ve 11. sınıflar için 9 Şubat Pazar günü, LGS’ye yönelik olarak 5-6 ve 7. sınıflar için ise 16 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek. Okullarda derslerindeki başarılarını artırmak ve Üniversite ya da LGS sınavlarına LİMİT Eğitim Kurumları ile hazırlanmak isteyen öğrencilere, Ödüllü Sınavlarda elde edecekleri sonuçlar doğrultusunda indirim olanağı sunulacak. Akşehir Postası Gazetesi olarak LİMİT Eğitim Kurumları Akşehir Şubesine eğitim alanında başarılar dileriz. HABER / MEHMET İNCE 
ADRES: Selçuk Mahallesi 24 Ağustos Caddesi No:40(Yapı Kredi Bankası Yanı) Akşehir
İRTİBAT: 0332 812 1314  -  0555 001 2388

Bu haber 969 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN
ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU