ENGELLİLER HAFTASI KAPSAMINDA FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ENGELLİLER HAFTASI KAPSAMINDA FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Selçuk Üniversitesi Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksek Okulu Engelliler Haftası kapsamında okul bahçesi önünde protokol üyelerinin katılımıyla fidan dikimi gerçekleştirildi.

16 Mayıs 2019 - 09:03

Etkinliğe; Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Akşehir Belediye Başkanı Dr.Salih Akkaya, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu, Selçuk Üniversitesi Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Uğur Arslan, Nasreddin Hoca Uygulama Okulu öğrencileri, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu öğrencileri, Selçuk Üniversitesi Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğrencileri ile öğretim görevlileri katıldı.
Fidan dikimi sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “Bu toplulukta olduğu gibi biz engelli, engelsiz büyük bir aileyiz, hayatı birlikte paylaşıyoruz. Dileğimiz engelli engelsiz hepimizin mutlu olduğu bir hayattır.” Dedi.
Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk ise” Engellilik, sadece bireyin ya da mensubu olduğu toplumun değil, tüm insanlığın ortak sorunudur. Engelliler Haftası kapsamında Selçuk Üniversitesi Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksek Okulu bahçesi önünde protokol üyelerimiz, öğretim görevlileri, öğrenciler ve Engelli arkadaşlarımızla birlikte fidan dikimi gerçekleştirdik diye konuştu. 
Okul Bahçesi önünde yaklaşık 160 öğrenci, öğretim görevlileri ve protokolün katılımıyla 30 sedir fidanı toprakla buluşturdu.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 360 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
YAZAR TARIK BUĞRA AKŞEHİR’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE ANILIYOR
YAZAR TARIK BUĞRA AKŞEHİR’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE...