ESKİ BAKAN DEDELEK’TEN BİR ENGEL DE SEN KALDIR KAMPANYASINA...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ESKİ BAKAN DEDELEK'TEN BİR ENGEL DE SEN KALDIR KAMPANYASINA DESTEK

19,20,21 dönem Eskişehir Milletvekili ve Devlet Eski Bakanı İbrahim Yaşar Dedelek, Gönül Gözü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin engellilere yönelik başlatmış olduğu ”Bir Engel de Sen Kaldır” kampanyasına , 2 adet özellikli akülü tekerlekli sandalye ile destek verdi.

10 Ekim 2019 - 08:15

Yıl-san Engelli Araçları fabrikasında gerçekleşen programda konuşan Devlet Eski Bakanı İbrahim Yaşar Dedelek ;TBMM'de görev yaptığı zamanlarda da Engelli Komisyonlarında yer aldığını ve Her bir bireyin engelli adayı olduğunu ifade ederek,Toplumsal Bilinç ve Milli Hassasiyet çerçevesinde faaliyet gösteren Gönül Gözü Derneği'nin uzun zamandır çalışmalarını takdir ve beğeni ile takip ettiğini ve o yüzden '' BİR ENGEL DE SEN KALDIR '' kampanyasına böyle bir destek verdiğini dile getirdi.

Gönül Gözü Derneği olarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Devriş Ahmet Şahin, “Bir Engel de Sen Kaldır kampanyası ile Konya merkez ve taşra ilçelerinde 500 ün üzerinde ihtiyaç sahibine tekerlekli ve akülü sandalye hediye ettik. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Dernek olarak genelde Konya’nın ilçelerinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yunak, Çeltik, Tuzlukçu,Akşehir ve Ilgın başta olmak üzere 31 ilçede engelli kardeşlerimize ulaşıyoruz. Kampanyamıza duyarsız kalmayarak bağış da bulunan Devlet Eski Bakanımız İbrahim Yaşar Dedelek 'in bu duyarlı davranışının Konya'lı bürokratlarımızada örnek teşkil etmesini temenni ediyorum dedi.

Yıl-san Engelli Araçları Yönetim Kurulu Başkanı Enes Kırlı'da Konya'da tekerlekli ve akülü sandalye üreten ilk firmayız,böyle güzel işlere vesile olan bir firma olarak her daim engelli bireylerin yanındayız dedi.

Program Gönül Gözü Derneği Genel Başkanı Devriş Ahmet Şahin ve Başkan Vekili Hatice Hale Yücenurşen tarafından Devlet Eski Bakanı İbrahim Yaşar Dedelek'e günün anısına plaket takdim edilmesinin akabinde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 741 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ FARKI, TORKU GÜVENCESİ
ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE KONYA GIDA VE TARIM...
KENEVİRLER UYUŞTURUCUYA DÖNÜŞMEDEN YAKALANDI
KENEVİRLER UYUŞTURUCUYA DÖNÜŞMEDEN YAKALANDI