ESKİ BAKAN VEYSEL EROĞLU’NDAN AKŞEHİR BELEDİYESİ’NE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ESKİ BAKAN VEYSEL EROĞLU’NDAN AKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Akşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

09 Eylül 2022 - 10:18

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, belediye başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri tarafından Akşehir Belediyesi ana hizmet binası önünde karşılanan Veysel Eroğlu, Akşehir’i ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’nın makam odasında belediye çalışmaları hakkında Başkan Akkaya’dan bilgiler alan Eroğlu; Başkan Akkaya’nın başarılı çalışmalarına dikkat çekti. Eski Bakan Eroğlu “Belediye Başkanımız Salih Bey; tecrübesiyle, başarılı çalışmalarıyla bizi gururlandırıyor. Kendisini takip ediyorum. Akşehir’e muhteşem eserler kazandırdı. Tecrübesi var, deneyimi var. Başarılı ve çalışkan bir belediye başkanımız” ifadelerini kullandı.
 Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da, Eski Bakan Veysel Eroğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek “Biz Akşehir halkı olarak size müteşekkiriz. Gölet, sulama ve dere ıslahı konuları noktasında ciddi anlamda uzun yıllardır yapılamayan yatırımlar sizin döneminizde oldu. Onun için müteşekkiriz ve bunu her zamanda ifade ediyoruz. Bugün bu ziyaretinizde bizleri çok mutlu etti” diye konuştu.
Akşehir Belediyesi Şeref Defteri’ni imzalayan eski Bakan Veysel Eroğlu’na Başkan Akkaya tarafından Nasreddin Hoca’nın tersine çalışan saati ile bir plaket takdim edildi. Bakan Eroğlu yaptığı istişarenin ardından Akşehir’den ayrıldı.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 436 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇELTİK'TEN KABLO ÇALAN HIRSIZLAR AFYON'DA YAKALANDI
ÇELTİK'TEN KABLO ÇALAN HIRSIZLAR AFYON'DA YAKALANDI
AHMET YILDIZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU
AHMET YILDIZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU