GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAMSUN’DA...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAMSUN'DA SONA ERDİ

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından düzenlenen Geleneksel Türk Okçuluk Salon Türkiye Şampiyonası, Samsun'da sona erdi.

21 Mart 2023 - 00:00

Samsun İlkadım Okçuluk Salonu'nda 17-19 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenen müsabakalarda 37 ilden 640 sporcu grup ve bireysel kategorilerde yarıştı.
Şampiyonaya Akşehir'i temsilen katılan Akşehir Selçuklu Spor kulübü kadın takımı yarışmaya katılan 46 takım arasından sıyrılıp Türkiye 3.sü olmayı başardı. Bir hafta öncesinde Konya 2.si olan takımımız aynı başarıyı Türkiye genelinde de göstererek kürsüye çıktı.Kulüp başkanı Hülya Türkoğlu "Geçen sene yıldızlar ve gençlerde takım olarak Türkiye şampiyonu olan kızlarımız, kendilerine yabancı olan ilk defa yarıştıkları büyükler şampiyonasında da başarılı olabileceklerini gösterdiler" dedi.Müsabaka finalleri TRT Spor Yıldız'dan canlı yayınlandı. Akşehir'in başarısı canlı yayında vurgulandı. Takımı oluşturan Gizem Kula, Ayşe Güçlü ve Aslı Efe "Çalışmalarına devam edeceklerini ve kendilerine yardımı esirgemeyen hocaları Hülya-Varol Türkoğlu, Atilla Göçer'in yolunda ilerlemeye devam ederek Akşehir'in adını duyuracağız" dediler.
Başkan Türkoğlu müsabakalarda kendilerini destekleyen başta Akşehir belediye başkanı Dr. Salih Akkaya olmak üzere destek olanlara teşekkür etti.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 394 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
'YEMEĞİ ISIT, GELİYORUM' DİYEREK EVDEN ÇIKAN GELİNİNİ İNŞATTA ÖLÜ BULDU
'YEMEĞİ ISIT, GELİYORUM' DİYEREK EVDEN ÇIKAN GELİNİNİ...