GENÇ AKSES MERKEZİ’NDEN GÜZ KURSLARI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇ AKSES MERKEZİ’NDEN GÜZ KURSLARI

Akşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES) ücretsiz güz dönemi kurslarını açıyor.

03 Ekim 2022 - 09:41

Açılacak olan kurslarda Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık gibi dijital içeriklerin yanı sıra Yüzme, Futbol ve Bağlama kursu da yer alacak
Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi’nce başlatılacak olan kurslarda; Güz döneminin daha verimli geçmesiyle birlikte eğitici ve eğlendirici birçok kurs alarak en iyi şekilde değerlendirmeleri amaçlanıyor.Genç AKSES Merkezi tarafından açılacak olan kurslarda dijital kurslar olarak Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık alanlarının yanı sıra Yüzme kursu, Futbol Kursu ve Bağlama kursu da verilecek.
Akşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra kurslar için kesin kayıtlar,14 Ekim Cuma gününe kadar Genç AKSES Merkezi’nde yapılacak. Kurslara başvuracak 18 yaş altı kişiler için velilerinin de başvuruda bulunması gerekiyor. Kurslara ön başvuru yapıp, sonra kesin kayıt yaptıran öğrenciler kurs planlamasına dahil edilecek.
Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kurs planlaması, kursiyerlere SMS yoluyla iletilecek. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 458 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
BEŞKALEM'DEN YUNAK VE TUZLUKÇU ZİYARETİ
BEŞKALEM'DEN YUNAK VE TUZLUKÇU ZİYARETİ