GENÇ AKSES MERKEZİ’NDEN YAZ KURSLARI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇ AKSES MERKEZİ’NDEN YAZ KURSLARI

Açılacak olan kurslarda Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık gibi dijital içeriklerin yanı sıra yüzme ve bağlama kursu da yer alacak.

03 Haziran 2022 - 22:42

Akşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES) ücretsizyaz kursları açıyor.
Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi’nce başlatılacak olan kurslarda; yaz döneminin daha verimli geçmesi, gençlerin tatili daha iyi değerlendirerek eğitici ve eğlendirici birçok kurs alarak yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri amaçlanıyor. 
Genç AKSES Merkezi tarafından açılacak olan kurslarda dijital kurslar olarak Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık alanlarının yanı sıra yüzme kursu ve bağlama kursu da verilecek. Kurslar için ön başvurular 17 Haziran 2022 Cuma gününe kadar aşağıdaki linklerden ulaşılabilen başvuru formları ile yapılacak.
Kurslar için kesin kayıtlar, 30 Haziran Perşembe gününe kadar Genç AKSES Merkezi’nde yapılacak. Kurslara başvuracak 18 yaş altı kişiler için velilerinin de başvuruda bulunması gerekiyor. Kurslara ön başvuru yapıp, kesin kayıt yaptırmayan öğrenciler kurs planlamasına dahil edilmeyecek.
Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kurs planlaması, kursiyerlere SMS yoluyla iletilecek.
https://www.aksehir.bel.tr/v2/duyurular/tum-duyurular/33-kultur-ve-sosyal-isler-mudurlugu/1453-genc-akses-merkezi-nden-yaz-kurslari

HABER MERKEZİ 

Bu haber 290 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BELEDİYESİ 'TEMİZ  AKŞEHİR' İÇİN ÇALIŞIYOR
AKŞEHİR BELEDİYESİ 'TEMİZ AKŞEHİR' İÇİN ÇALIŞIYOR
"3600 EK GÖSTERGEDEN TÜM DİYANET ÇALIŞANLARI YARARLANMALIDIR."