GENÇLİK MERKEZİ AKŞEHİR’DE BİR NUMARA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ AKŞEHİR'DE BİR NUMARA

Akşehir Gençlik Merkezi, Konya il ve tüm ilçeler arasında yapılan faaliyet sıralamasında 1. Sırada Atölye faaliyeti olarak 2.sırada yer aldı.

13 Ocak 2021 - 10:33

Gençlik merkezleri bilindiği gibi 7-29 yaş arası gençlere sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde bulunma imkanı sağlıyor. Akşehir Gençlik Merkezi Covid-19 pandemi döneminde ara vermeden faaliyetlerine devam etti.  Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz: “Yoğun ilginin ve katılımın olduğu ilçemiz Gençlik Merkezindeyüzlerce gencimize faaliyet imkanı sağlıyoruz.  Gençlik Merkezimiz çeşitli kurum ve STK’ larla yaptığı işbirliği ile daha fazla kitlelere ulaaşarak yıl boyunca  pandemi döneminde de ara vermeden faaliyetlerine devam etti. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün verilerine göre “ merkezim her yerde, gençlerin iyilik ağacı, kitap okuma halkaları, dini ilimler atölyesi, kulüp faaliyetleri (basketbol, satranç, resim, müzik, tiyatro)” etkinlikleri ile Konya’ da merkez ilçeden sonra yer almasının yanında Türkiye genelinde de başlarda yer alarak dikkatleri üzerine çekti. Amacımız bu başarıyı daha da ileriye taşıyarak Akşehir’ in geleceğine sağlam nesiller yetiştirmektir. Sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerde bulunan gençlerin; özgüven, başarma, problem çözme, sevgi, saygı ve hoşgörü olarak daha başarılı oldukları bir gerçektir. Buradan faaliyetler ve çalışmalarımızda bize desteklerini esirgemeyen başta Akşehir Belediyemize, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, İlçe Müftülüğümüze, İlçemizde faaliyet gösteren STK (Tügva, İhh, Nida-Der vb.) larımıza ve spor kulüplerimize teşekkür ediyorum.
Gençlik Merkezi liderleri ise ; " #GençliğinMerkeziBurası derken şaka yapmıyordukSmiling face with smiling eyes
Çünkü haklı sebeplerimiz var. 2020 yılının analizi sonucu
Konya İl ve İlçe Gençlik Merkezleri içinde; Kulüp faaliyet sayısı olarak 1.nci  Atölye faaliyeti olarak aynı şartlarda 2.nciyiz.  Gelsin 2021Flexed biceps
İyiki varsınız 'Gençler'
2020 yılında Konya il ve ilçe Gençlik Merkezleri içinde sayısal verilere yansıyan başarımızın gururunu bize tattıran; gençliğe verdiği destek için başta Konya İl Md. Abdurrahman Şahin, Konya Gençlik Hiz. Md. Harun Aydın ve Gençlik Merkezi Müdürümüz Eyüp Yılmaz’a teşekkürlerimzi sunarız." ifadelerine yer verdiler. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 526 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ