GENÇLİK MERKEZİ’NDEN ETKİNLİK REKORU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ'NDEN ETKİNLİK REKORU

Akşehir Gençlik Merkezi, 2019 Yaz döneminde gerçekleştirdiği etkinliklerle kendi rekorunu egale etti.

11 Eylül 2019 - 09:45 - Güncelleme: 11 Eylül 2019 - 09:50

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini devam ettiren Akşehir Gençlik Merkezi 2019 Yaz dönemini dolu dolu geçirdi.  Spordan sanata, kültürel etkinliklerden atölye çalışmalarına kadar etkinliklere imza atan Akşehir Gençlik Merkezi 2019 yaz döneminde 16 Atölye (kurs) açarken bu çalışmalarla birlikte sportif, sanatsal, sosyal ve kültürel etkinlikler alanlarında da 826 etkinlik gerçekleştirdi. 
İŞTE ETKİNLİKLERDEN BAZILARI:
Akşehir Gençlik Merkezi’nde bu yaz belirli gün ve haftalar kapsamında ziyaretler, başarı elde etmiş önemli kişilerle söyleşiler, geziler, ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi kapsamında fidan dikimi, çevre temizliği, ikramlar, yaşlı ve hasta ziyaretleri, kamu, kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen programlara katılım, sokak oyunları, Gençlik Merkezimizi tanıtım etkinlikleri, ebru, yüz boyama, hint kınası, el boyası ve resim etkinlikleri, kitap okuma halkaları ve daha birçok etkinlik gerçekleştirildi.  
YILMAZ: “HER ETKİNLİK GENÇLERİMİZ İÇİN”
Gençlik Merkezlerinin amacının Milletine sevdalı, hür düşünebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı, cumhuriyet ve demokrasiyi benimsemiş, donanımlı bir gençlik yetişmesine katkıda bulunmak olduğunu söyleyen Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz, “Her yıl etkinliklerimiz artarak devam ediyor. 2019 Yaz döneminde atölyelerimize (kurslarımıza) katılan gençlerimizle atölye çalışmalarının yanı sıra sportif, sanatsal, sosyal ve kültürel etkinlikler de gerçekleştirdik. Akşehir Gençlik Merkezi olarak 2019 Yaz döneminde merkezimize gelen yaklaşık 600 gencimizi sadece eğitim ile daraltmadık. Personelimiz ve gönüllü gençlerimiz ile yaptığımız programlar, planlamalar kapsamında etkinlik takvimi oluşturduk. Oluşturduğumuz bu etkinlik takvimine de yüzde 100 oranında uyum gerçekleştirdik ve planladığımız etkinlik sayısının da üzerine çıktık. Bu başarıda emeği geçen personelimize, gönüllü gençlerimize ve etkinliklerimize katılan değerli gençlerimize teşekkür ederim” sözlerine yer verdi. 
HABER MERKEZİ 

 

 

Bu haber 934 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ FARKI, TORKU GÜVENCESİ
ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE KONYA GIDA VE TARIM...
HAFTASONU DÜĞÜNLER DENETLENECEK
HAFTASONU DÜĞÜNLER DENETLENECEK