GENÇLİK MERKEZİ OKULLARDA TANITILIYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ OKULLARDA TANITILIYOR

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Akşehir Gençlik Merkezi okullarda tanıtımlarına devam ediyor.

23 Eylül 2022 - 09:48

Düzenlenen tanıtım toplantılarında Gençlik Merkezi faaliyetleri (Resim Eğitimleri, Müzik Eğitimleri, Merkezim Her Yerde Etkinlikleri Gençlik Kampları, Mangala ve Kitap Okuma Halkaları Bilgi Yarışmaları) hizmete sunulan Genç Ofisler, gençlik liderleri tarafından okul okul gezilerek öğrencilere tanıtılıyor.
Gençlik Merkezi liderlerinin gerçekleştirdiği tanıtım etkinliklerinde öğrencilere ve okul yöneticilerine verilecek olan eğitimleri hakkında öğrencilere bilgililer verildi.
“Amaç Gençleri Topluma Kazandırmak”
Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz; "Gençlik Merkezi olarak gençlerin topluma kazandırılması kültür, sanat ve spor faaliyetleri içerisinde yer almaları için çaba gösterdiklerini söyleyerek, kentin farklı okullarını ziyaret ettiklerini, gerçekleştirilen tanıtımların yararlı geçtiğini ve bunların meyvesini mutlaka alacaklarını ifade etti.
“Tanıtım Faaliyetlerine İlgi Yoğun”
Öğrencilerin tanıtım faaliyetlerine yakın ilgi gösterdiklerini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz;” Geleceğimizin teminatı gençlerimizi sosyal ve kültürel ve sportif anlamda geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz sadece okullarda tanıtım yapmak değil, her mahalleye, köye, beldeye ve ilçede yaşayan gençlere ulaşmaktır. Ücretsiz olarak verilen kursların yanı sıra gençlerimize değişik kültürdeki kentlere gitmesini sağlıyoruz.”
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 726 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR