GENÇLİK MERKEZİ OKULLARDA TANITILMAYA DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GENÇLİK MERKEZİ OKULLARDA TANITILMAYA DEVAM EDİYOR

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Akşehir Gençlik Merkezi okullarda tanıtımlarına devam ediyor.

05 Ekim 2022 - 10:13

Gençlik Merkezi yaptığı açıklamada: " Şehit Özden Çınar MTAL 'Deki öğrencilerimizle buluştuk. 
Onlarla kantinde, sınıflarda karşılaştığımız her yerde sohbet ederek gençlik merkezimizi konuştuk.
Gençlik liderimiz ve gönüllü gencimizle yapılan sunumlar neticesinde, Okul temsilcisi seçtiğimiz ve 2. Evlerine davet ettiğimiz tüm gençlerimizi çaya bekliyoruz." ifadelerine yer verirken düzenlenen tanıtım toplantılarında Gençlik Merkezi faaliyetleri (Resim Eğitimleri, Müzik Eğitimleri, Merkezim Her Yerde Etkinlikleri Gençlik Kampları, Mangala ve Kitap Okuma Halkaları Bilgi Yarışmaları) hizmete sunulan Genç Ofisler, gençlik liderleri tarafından okul okul gezilerek öğrencilere tanıtılıyor.
Gençlik Merkezi liderlerinin gerçekleştirdiği tanıtım etkinliklerinde öğrencilere ve okul yöneticilerine verilecek olan eğitimleri hakkında öğrencilere bilgililer verildi. 
Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz; "Gençlik Merkezi olarak gençlerin topluma kazandırılması kültür, sanat ve spor faaliyetleri içerisinde yer almaları için çaba gösterdiklerini söyleyerek, kentin farklı okullarını ziyaret ettiklerini, gerçekleştirilen tanıtımların yararlı geçtiğini ve bunların meyvesini mutlaka alacaklarını ifade etti.
“Tanıtım Faaliyetlerine İlgi Yoğun”
Öğrencilerin tanıtım faaliyetlerine yakın ilgi gösterdiklerini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz;” Geleceğimizin teminatı gençlerimizi sosyal ve kültürel ve sportif anlamda geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz sadece okullarda tanıtım yapmak değil, her mahalleye, köye, beldeye ve ilçede yaşayan gençlere ulaşmaktır. Ücretsiz olarak verilen kursların yanı sıra gençlerimize değişik kültürdeki kentlere gitmesini sağlıyoruz.”
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 724 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KADIN SESLERİNDEN MUHTEŞEM KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ KONSERİ
KADIN SESLERİNDEN MUHTEŞEM KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ KONSERİ
BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI YILDIZ'DAN TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET
BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI YILDIZ'DAN TİCARET VE SANAYİ ODASINA...