GÖKDAĞ CAMİİ KURAN KURSU YAVRULARINIZI BEKLİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÖKDAĞ CAMİİ KURAN KURSU YAVRULARINIZI BEKLİYOR

İlçemizde 4-6 yaş eğitimi veren kurslara yenileri eklenmeye devam ediyor.

14 Eylül 2019 - 01:31

Elif Kuran Kur’su ve Hafız Veli Kur’an Kursunun ardından İstasyon Mahallesi’nde bulunan Gökdağ Camii Kur’an Kursu’nda da 4-6 Yaş Eğitimi verilmeye başlanacaktır. İç mekânın mevzuat hükümlerine göre düzenleme çalışmalarının bittiği kursumuzda, öğrenci kayıtları alınmaya başlanmıştır.

İlçe Müftümüz Ahmet KARDAŞ’ın bizzat yakından ilgilendiği ve takibini yaptığı kurs için “ 4-6 Yaş Eğitimi büyük önem arz etmektedir. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın manevi açıdan dejenere olduğu günümüzde bu tür hizmetlerin daha da arttırılarak devam edecektir. Halkımızın yoğun taleplerine imkânlar ölçüsünde cevap verilmektedir. Yeni açılan kursumuzun Başkanlığımızın 4-6 Yaş Eğitimi verilmesi gereken kursların dizaynı hakkındaki mevzuat hükümleri çerçevesinde gerekli düzenlemeler yapılmıştır. 4-6 Yaş Eğitim sertifikalarına sahip ve konusunda ehil öğreticilerimizin rehberliğinde kursumuz 2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminde öğrenci kayıtları almaya başlamıştır. Uygun yaş aralığındaki yavrularımızı kayıt için bekliyoruz.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Gökdağ Camii Kuran Kursu için kayıt yaptırmak ve bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 05447952389 ve 05444618377 irtibat numaralarından ya da İstasyon Mahallesi Nasreddin Hoca Bulvarı Gökdağ Camii’nden bizzat görüşerek iletişime geçebilirler.

HABER  / MEHMET İNCE 

Bu haber 411 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTOMOBİLLE KAMYONET ÇARPIŞTI: 3 YARALI
OTOMOBİLLE KAMYONET ÇARPIŞTI: 3 YARALI
AKŞEHİRSPOR ÇIKIŞ ARIYOR
AKŞEHİRSPOR ÇIKIŞ ARIYOR