GÖNÜL GÖZÜ DERNEĞİ CUMHURİYETİN 96.YILINI COŞKUYLA KUTLADI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÖNÜL GÖZÜ DERNEĞİ CUMHURİYETİN 96.YILINI COŞKUYLA KUTLADI

Milli Hassasiyet ve Toplumsal Bilinç sloganı ile yapmış olduğu sosyal, kültürel etkinliklerle kendisinden söz ettiren Gönül Gözü Derneği, Cumhuriyetin 96. yıl dönümü münasebetiyle Kon-er Sosyal Tesislerinde organize ettiği bir etkinlikle Cumhuriyet bayramını coşkuyla kutladı.

31 Ekim 2019 - 09:49

Konya Ermenekliler Derneği Başkanı Ahmet İleri,Türkiye  Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği  Başkan Yardımcısı ve Konya Yörükleri Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz,Konya Yörükleri Derneği Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz,Alevi Kültür Dernekleri Konya Şube Başkanı  Asum Dayanç,CHP Konya İl Kadın Kolları Başkanı Şerife Tunç,İyi Parti YİK Üyesi Feridun Yıldız ,CHP  Selçuklu Yöneticileri Aysel Tuncer,Muazzez İşcan  ve çok sayıda misafirin katıldığı etkinlikte konuşan Gönül Gözü Derneği Genel Başkanı Devriş Ahmet Şahin “ Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılını coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.96 yıldır Cumhuriyete,Cumhuriyetin kuruluş felsefesine ve Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e kin kusanlar bugüne kadar başarılı olamadı ve olamayacaktır.Son günlerde insanımıza empoze edilmek istenen  '' Keşke Yunan galip gelseydi zihniyeti emellerine ulaşamayacaktır dedi.
Konuşmanın akabinde CHP Meram Kadın Kolları Başkanı Sevnur Mumcu tarafından günün anısına  Gönül Gözü Derneği Genel Başkanı Devriş Ahmet Şahin'e Atatürk ve Türk Bayrağı temalı yağlı boya tablosu takdim edildi.
Fatih Şahin Işık,Tayyar Yıldırım ve Sevcan İleri'nin seslendirmiş olduğu türkü ve şiirlerle coşkulu anların yaşandığı  programın sonunda Gönül Gözü Derneği Genel Başkanı Devriş Ahmet Şahin tarafından,dernek tarafından düzenelenen NUTUK ve BİR ENGELDE SEN KALDIR kampanyalarına vermiş olduğu desteklerden dolayı CHP Konya İl Kadın Kolları Başkanı Şerife Tunç'a teşekkür plaketi takdim edildi.
Program yapılan ikramlar ve  çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 583 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
100.YIL PARKI SEZONU AÇIYOR
100.YIL PARKI SEZONU AÇIYOR
SURİYELİ ANNE VE MİNİK OĞLUNUN HASRETİ KIZILAY İLE SON BULDU
SURİYELİ ANNE VE MİNİK OĞLUNUN HASRETİ KIZILAY İLE SON BULDU