GÖNÜL GÖZÜ DERNEĞİ ENGELLERİ KALDIRMAYA DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÖNÜL GÖZÜ DERNEĞİ ENGELLERİ KALDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Etkinliklerini, Toplumsal Bilinç ve Milli Hassasiyet çerçevesinde planladıklarını belirten Gönül Gözü Kültür ve Yardımlaşma Derneği; engellilere yönelik başlatmış olduğu ”Bir Engel de Sen Kaldır” kampanyası kapsamında, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Tuzlukçu Belediyesi’ne 1 adet akülü ve 2 adet manuel tekerlekli sandalye hediye etti.

24 Ekim 2019 - 00:40

Gönül Gözü Derneği olarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Devriş Ahmet Şahin; “Bir Engel de Sen Kaldır kampanyası ile Konya merkez ve taşra ilçelerinde 700’ün üzerinde ihtiyaç sahibine tekerlekli ve akülü sandalye hediye ettik. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Dernek olarak genelde Konya’nın ilçelerinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yunak, Çeltik, Tuzlukçu, Akşehir ve Ilgın başta olmak üzere 31 ilçede engelli kardeşlerimize ulaşıyoruz. Bugün de bize gelen talepler doğrultusunda Tuzlukçu’dayız. Engellilere yönelik yapmış olduğu örnek çalışmalar ve Engelsiz bir Tuzlukçu için verdiği mücadele nedeniyle Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa ise Gönül Gözü Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek; “Toplumsal ve kültürel alanda yapmış oldukları duyarlı çalışmalardan dolayı Dernek Başkanı Devriş Ahmet Şahin nezdinde tüm Gönül Gözü ailesine teşekkür ediyorum. ‘Her sağlıklı birey, bir engelli adayıdır’ anlayışı ile ilçemizde yaşayan tüm engellilerin sorunlarını çözmeye gayret ediyor ve Engelsiz bir Tuzlukçu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu. 
HABER / 
SERKAN 
AKGÖL 
 

Bu haber 312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YUNAK'TAKİ OKULLARDAN ÖĞRENCİLERE ONLINE EĞİTİM DESTEĞİ
YUNAK'TAKİ OKULLARDAN ÖĞRENCİLERE ONLINE EĞİTİM DESTEĞİ
KONYASPOR’DAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA DESTEK
KONYASPOR’DAN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA DESTEK