GURBETÇİ GENCİN KİTAP BAĞIŞI DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GURBETÇİ GENCİN KİTAP BAĞIŞI DEVAM EDİYOR

Yıllar önce Yunak ilçesinden mezun olduktan sonra Yurtdışına yerleşen gurbetçi genç Nihat Özel'in Köy Okullarına kitap bağışı devam ediyor.

27 Eylül 2021 - 23:11

Yıllar öncesinde Yunak ilçesinde eğitimini tamamladıktan sonra Yurtdışına yerleşen Nihat Özel Memleketi Yunak'taki köy okulu öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğüne kitap bağışında bulunuyor. Nihat Özel bu sefer Yazar Bülent Keskin'in kitaplarını okullara bağışladı.  Kitapları alan Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan'da  gurbetçi hemşehrimiz Nihat Özel'e ve ailesine bu güzel bağış için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı. İmzalı kitapları teslim eden Bülent Keskin ise; " Yazmanın insanı mesut eden taraflarından birisi yazdıklarınızın okurlarla buluşması, daha sonra da okurların akıl ve merak dolu sorularıdır.
Bugünün sürprizi fotoğrafta gördüğünüz kitaplarım oldu ki bu da ilk ifademin karşılıklarının birisinden olsa gerek. Bu kitaplarımı Yunak İlçesindeki Lise ve Ortaokul kütüphaneleri için imzaladım. Bunları temin eden, yurtdışında yaşasa da memleketi için elinden geleni yapmaktan imtina etmeyen, Yunaklı kitap dostu kardeşim Sn.Nihat ÖZEL Beyefendiye, meşakkatli görevinin yanında Yunak'taki okulların kütüphanelerini zenginleştirmek için de çaba harcayan kıymetli dostum İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mahmut İŞCAN Beyefendiye şükranlarımı sunuyorum. 
İyi ki varlar. 
Umarım okuyan öğrencilerden sorular çok vakit kaybetmeden ulaşır...
Selam ve muhabbetlerimle...
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 2267 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAPALI PERŞEMBE PAZAR ALANI’ KULLANIMA AÇILIYOR
KAPALI PERŞEMBE PAZAR ALANI’ KULLANIMA AÇILIYOR
MEPAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİLERİNE  “İŞARET DİLİ EĞİTİMİ” PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ
MEPAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİLERİNE “İŞARET DİLİ...