ŞİPİTİN ÇIKSIN 5. KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞi KURUMLAR ARASI TURNUVA BAŞVURULARI BUGÜN BAŞLIYOR!

Şipitin Çıksın 5. Kültür ve Spor Şenliği Kamu Kurumları arası turnuvalara katılım için başvuru süreci bugün başlıyor.


ŞİPİTİN ÇIKSIN 5. KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞi  KURUMLAR ARASI TURNUVA BAŞVURULARI BUGÜN BAŞLIYOR!

Akşehir Kaymakamlığı ile Akşehir Belediyesi destekleri ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği Şipitin Çıksın 5. Kültür ve Spor Şenliği Kamu Kurumları arası halısaha futbol, voleybol ve basketbol turnuvaları için başvurular 05 – 11 Nisan tarihleri arasında Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne yapılacak.  Turnuvalar ile ilgili şartname başvuru sonrası kurumdan talep edilebilecektir. 
KURA ÇEKİMLERİ 12 
NİSAN CUMA GÜNÜ!
Şipitin Çıksın 5. Kültür ve Spor Şenliği Kamu Kurumları arası halısaha futbol, voleybol ve basketbol turnuvaları için kura çekimleri, kamu kurum yetkilileri, takımlar ve proje yönetim ekibinin katılımlarıyla 12 Nisan Cuma günü saat 16.00’da Akşehir Gençlik Merkezi binasında yapılacaktır.  
YILMAZ: “HEDEFİMİZ SPOR NEZDİNDE
 KARDEŞLİK”
Şipitin Çıksın 5. Kültür ve Spor Şenliği’nin her yıl büyük bir katılımla gerçekleştiğini kaydeden Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, “Mahalleler arası turnuvalarımızı tamamladık. Kardeşlik ikliminde geçen şenliğimizin diğer etabı kurumlar arası olan turnuvalarımızı gerçekleştireceğiz. Kamu kurumu adına o kurumda çalışan personellerden oluşacak takımlarımızın, sporun birlik ve beraberlik çatısı altında hareket etmesi için bu organizasyonlarımız devam edecek. Katılacak kurumlarımıza başarılar diler, desteklerinden dolayı Akşehir Kaymakamlığımıza ve Akşehir Belediyemize teşekkür ederim ” ifadelerine yer verdi.  
HABER / EBUBEKİR 
ARSLAN