AKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Akşehir Belediyesi Akşehirli çocukları animasyon filmi ile buluşturdu. Akşehir Kültür Merkezi’nde 3 seans olmak üzere Akşehirli çocuklar animasyon filmi izlemenin keyfini çıkardı.


AKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

Akşehir Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Akşehirli çocuklar için çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirten Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımızı bu yılda bir animasyon filmi ile buluşturuyoruz. Çocuklarımız cıvıl cıvıl ve animasyon filmini de oldukça beğendiler. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, onlara bu bayramı armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve İlk Meclisimizin kahraman üyelerini bir kez daha rahmetle anıyorum” dedi.
Çocuklarıyla birlikte animasyon filmini izleyen velilerde böyle güzel bir etkinlik için Akşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Seanslarının sonunda filmi izleyen çocuklara Akşehir Belediyesi tarafından balon ve rüzgar gülü de armağan edildi. 
HABER MERKEZİ