BAŞKAN AKKAYA'DAN TERAVİH BULUŞMALARI

Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya , Teravih Buluşmaları kapsamında Oba Camisinde vatandaşlarla bir araya geldi.


BAŞKAN AKKAYA'DAN TERAVİH BULUŞMALARI

Akşehir'de  Ramazan ayının bereketi her gün farklı bir mahallede gerçekleşen Teravih Buluşmaları ile devam ediyor. Ramazan ayının manevi ortamının en güzel şekilde yaşandığı buluşmalarda mahalle sakinleri ile bir araya gelen Akşehir  Belediye Başkanı Salih Akkaya belediye hizmetlerini vatandaşlara anlatırken vatandaşların istek ve önerilerini dinliyor. Namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Akkaya mahalle halkının istek ve önerileri dinledi.
Ramazan ayının kendine özgü güzellikleriyle manevi dünyamıza zenginlik kattığını ifade eden Akşehir  Belediye Başkanı  Salih Akkaya “Onbir ayın sultanı Ramazan iftar, sahur ve teravihleri ile ayrı bir fazilet ve bereket taşıyor. Kur'anı Kerim'in nazil olduğu bu ay bize sabrı, tefekkürü ve paylaşmanın verdiği huzuru yaşatıyor. Birbirimize olan muhabbeti daha da arttıran birbirimizin derdi ile daha çok hemhal olduğumuz bu ayda hep birlikte kıldığımız Teravih Namazları ile bu ayın manevi iklimine uygun olarak hemşehrilerimiz ile birlikte oluyoruz. Gerçekleştirdiğimiz buluşmalar ile Ramazan'ın güzelliklerini hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğin bereketini hep birlikte yaşadığımız Teravihler toplumumuzun daha çok kenetlenmesine vesile oluyor" dedi. 
HABER / MEHMET İNCE