MİLLETVEKİLİ ERDEM BAYRAM ZİYARETLERİNİ YUNAK, ÇELTİK VE TUZLUKÇU'DA SÜRDÜRDÜ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Ramazan Bayramı nedeniyle Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu'da esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret ederek ilçedeki vatandaşların gönüllerini fethetti.


MİLLETVEKİLİ ERDEM BAYRAM ZİYARETLERİNİ YUNAK, ÇELTİK VE TUZLUKÇU'DA SÜRDÜRDÜ

AK Parti Konya Milletvekili  Orhan Erdem Ramazan Bayramı nedeniyle Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu'da  esnafların sorunlarını dinledi ve vatandaşlarla hasbihal etti. Esnaflardan bölge ve sektörlerinin sorunları hakkında bilgi alan Milletvekili Orhan Erdem Ziyaretlerde, çay ikramı eşliğinde gerçekleştirilen sohbetlerden sonra milletvekili   Erdem, Belediye Başkanları,İlçe Başkanları ve vatandaşlar ile hatıra fotoğrafları çektirdi. 
“BİZİM EN ÖNEMLİ
 İCRAATIMIZ 
GÖNÜLLERE 
GİRMEKTİR.''
Milletvekili Erdem kahvede oturan vatandaşlarla bir araya gelerek İstanbuldan gelen hemşerilerinden Binali Yıldırım'a destek istedi.   “Çok iyi hizmetler yapmış olabiliriz, bu hizmetler zaten yapılması gereken şeylerdi. Yaptıklarımızı hiçbir zaman yeterli görmedik. Hep daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz bu noktada. Bizim için bunlardan çok daha önemli olan şey gönüllere girmektir. İşimizi, gönüllere girebilirsek gerçek anlamda başarmış oluruz. Amacımız, bir sevgi halkası oluşturmak. Geçtiğimiz birkaç gün içinde hastalarımızı, yaşlılarımızı, gazilerimizi, şehit ailelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Sadece onların hal hatırlarını sormak, sorunlarına çare olmak için değil, gönüller arasında bir köprü kurmak amacıyla gerçekleştiriyoruz biz bu ziyaretleri. Çünkü biliyoruz ki, bizi ve hizmetlerimizi yücelten şey tevazudur aynı zamanda. Biz bugüne kadar bunun bilinciyle hareket ettik. Bundan sonra da bu bilinçle hareket etmeye devam edeceğiz”dedi. 
HABER / MEHMET İNCE