DOĞANHİSAR İSTİŞARE MECLİSİ TOPLANDI

Doğanhisar Belediyesi “Doğanhisar İstişare Meclisi”nin ilkini gerçekleştirdi. Gelenekselleştirilmesi düşünülen istişare meclislerinde ortak akılla ilçenin en iyi şekilde yönetilmesi hedefleniyor.


DOĞANHİSAR İSTİŞARE MECLİSİ TOPLANDI

Doğanhisar Belediyesi, ortak akılla ilçenin yönetilmesi amacıyla İstişare Meclisi uygulamasını başlattı. Gerçekleştirilen ilk toplantıya Doğanhisar’a bugüne kadar hizmet etmiş tüm belediye başkanları bir araya geldi. Gelenekselleştirilmesi hedeflenen ve belli aralıklarla toplanması hedeflenen İstişare Meclislerinde her kesimden görüş ve öneriler alınarak Doğanhisar’ın daha ileriye taşınması amaçlanıyor. Düzenlenen ilk toplantıda geçtiğimiz aylarda elim bir şekilde hayatını kaybeden bir önceki Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan Öztoklu’da anıldı.
Doğanhisar’ı hep birlikte ileriye taşımak istediklerini ve bu amaçla da İstişare Meclislerini başlattıklarını ifade eden Doğanhisar Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, “ Doğanhisar’ın her kesimden vatandaşımızın katkısı ile hep birlikte yönetmek istiyoruz. Bu amaçla Doğanhisar İstişare Meclisi Toplantımızın ilkinde önceki dönem Başkanlığı görevlerinde bulunmuş başkanlarımız ile bir araya gelerek tecrübelerinden faydalandık. İstişarede hayır, birlikte rahmet olduğu anlayışıyla yeni dönemde tüm kesimlerin katkısı ile ilçemizi birlikte yönetmek istiyoruz. Tüm çabamız, gayretimiz daha güzel bir Doğanhisar için. İstişare Meclisimizin ilkine katılarak bizi mutlu eden önceki dönem Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
HABER MERKEZİ