YUNAK’TA, TOKİ’NİN 2. ETABI ÇALIŞMASI BAŞLADI

İhalesi yapılan Yunak TOKİ’nin ikinci etabının temeli Kurban Bayramı sonrası atılarak, 1 yıl içinde sahiplerine teslim edilecek.


YUNAK’TA, TOKİ’NİN 2. ETABI ÇALIŞMASI BAŞLADI

Yunak Tokı Yapımı ihalesini Mütahit Şahin AYYILDIZ aldı.
Yetkili sorumlu AYYILDIZ yaptığı açıklamada;
26/07/2019 Cuma günü yazının kendilerine ulaştığını ve bayramdan sonra tokı yapılacak yerinin teslim alınması ve 1 yıl içerisinde herhangi bir aksilik olmadığı takdirde sahiplerine Tokinin teslim edileceği müjdesini Başkan Yardımcısı Haci ERŞAN'a bildirdi.

TOKİ’nin ikinci etabı hakkında bilgi veren Yunak Belediyesi Başkan Yardımcısı Haci Erşan, “Memleketimiz Yunak için güzel hizmetlerimiz devam etmektedir. Bu hizmetlerimizden biriside ilçemizdeki yoksul ve ihtiyaç sahiplerinin yararlanacağı TOKİ konutlarının ikinci etabının temelinin Kurban Bayram sonrası atılacak olmasıdır. Devletimizin Evsiz ve barksız kişilerin gelir durumuna bağlı olarak tanımış olduğu bu güzel imkanın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kurban bayramı sonrası temeli atılacak olan Yunak TOKİ’nin ikinci etap yapımı, Kurban Bayramından sonra binaların yapılacağı yer tesliminden sonra başlanacaktır. TOKİ konutları 1 yıl içinde yapılarak, sahiplerine teslim edilecektir.  
HABER MERKEZİ