BAYRAMIN KUTLU OLSUN AKŞEHİR...

Akşehir'de yarın Kurban Bayramı Kutlanacak. 06:41'de kılınacak Bayram namazının ardından kesilecek Kurbanlarla Akşehir Halkı bayramlaşacak.


BAYRAMIN KUTLU OLSUN AKŞEHİR...

Akşehir bir haftadır bayram yoğunluğu yaşıyor. Kurban Pazarında vatandaşlar pazarlık yaparak kurbanlarını son güne kadar alırken, bir yandan da bayram alışverişi yaptılar. Bayram trafiği yoğun yaşanırken maddi hasarlı kazalara da neden oldu. Bayram Namazını 06:41'de kılacak olan vatandaşlar namazdan sonra Kurbanlarını kesip, ibadetlerini yapacaklar. Akşehir dışından gelen hemşerilerimiz de sevdikleriyle bayram boyunca hasret giderecek. Küçüklerde bayram şekeri toplayıp, harçlıklarını alacaklar. 
BAYRAMLAŞMA 
PROGRAMI 
BAYRAMIN 2.GÜNÜ
 YAPILACAK 
Kurban Bayramı Bayramlaşma  programı bayramın ikinci  günü saat 14.00’de  Akşehir Kültür Merkezi’nde başlayacak.
Akşehir Kaymakamlığı, bayramlaşma programını açıkladı. Bayramlaşma programı, bayramın İkinci günü saat 14.00'da Akşehir Kültür Merkezi’nde başlayacak. Kültür merkezindeki bayramlaşma programına Akşehir halkının büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Bayramlaşma programına; kamu kurum ve kuruluşları, belediye, siyasi partiler, meslek ve sivil toplum kuruluşları, muhtarlıklar, basın kuruluşları ve Akşehir halkı katılacak.Bizde Akşehir Postası Gazetesi olarak okuyucularımızın bayramını en içten dileklerimizle kutlarız. 
HABER  / MEHMET İNCE