BAŞKAN AKKAYA'DAN HAYVAN PAZARI VE SEBZE PAZARINI ZİYARET

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya kurban bayramı öncesinde kurbanlık satışı yapılan kapalı hayvan Pazar yerini ve Perşembe pazarında kurulan sebze pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların bayramlarını kutladı.


BAŞKAN AKKAYA'DAN HAYVAN PAZARI VE SEBZE PAZARINI ZİYARET

Canlı hayvan pazarında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Salih Akkaya  kurbanlık hayvanların satıldığı pazarda hayvan sahiplerine bereketli satışlar dilerken, vatandaşlara da ibadetlerinin kabul olması temennisinde bulundu. Pazar alanındaki vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akkaya, zaman zaman kurban pazarlığında olan hayvan sahipleri ile alıcılar arasında arabuluculuk yaptı. Vatandaşlar, yoğun ilgi ile karşıladığı Başkan Akkaya’ya Akşehir’e  canlı hayvan pazarı gibi modern tesisler kazandırdığı için teşekkür ettiler. Ayrıca Başkan Akkaya ve beraberindeki heyet Perşembe Pazarında kurulan sebze pazarına da ziyaretlerde bulunarak esnaf ve halkın kurban bayramlarını kutladı. Pazardaki esnaftan alışveriş yapıp ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Akkaya vatandaşlardan da yoğun ilgi sevgiyle karşılandı.
Yapılan bayramlaşma ziyaretine AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Kanat  Başkan Akkaya’ ya eşlik ettiler.