MİLLETVEKİLİ ERDEM YUNAK MAHALLELERİNE ZİYARETTE BULUNDU

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve AK Parti Yunak İlçe Başkanı Tahir Kuru mahalle ziyaretlerine devam ediyor.


MİLLETVEKİLİ ERDEM YUNAK MAHALLELERİNE ZİYARETTE BULUNDU

Ziyaretler kapsamında Ayrıtepe,Cebrail,Sıram, Kargalı,Kuzoren,Turgut, Yeşiloba,Hursunlu, Harunlar,Eğrikuyu,Yığar, Kuyubaşı, Kıllar, Yavaşlı Mahallelerini ziyaret eden Milletvekili Orhan Erdem ve beraberindeki heyete vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi.
BU YAPILAN İŞLER BİN YILLIK ADIMLAR
Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek yapılanları ve ihtiyaç duyulanları birebir tespit etmek istediklerine değinen Milletvekili Erdem “Sizleri ziyaret ederek sorunları neydi, nelerini hallettik, nereye getirdik, daha da neler yapmamız gerekir, bunları bir görelim istiyoruz. Bunun çokta faydalı olduğunu görüyoruz. Büyükşehir Belediyemiz, İlçe Belediyemiz ve biz Ankara’da birlikte bir güç olduğumuzu bilerek işleri takip ediyoruz. Belediyemizin ve Büyükşehir Belediyemizin aşamadığı konularda destek olmak için bende yerel çalışmaları da takip ediyorum. Tabi ki genel konuları da Ankara’da birlikte çözmenin yollarını arıyoruz. Bizlere verdiğiniz destekler Allah’a şükür hiçbir zaman boşa gitmedi. İşte son bir haftada ülkemizin durumunu gördünüz. Sınırlarımızda korkunç bir tehdit oluşturdular. Buna göz yumamazdık. Bu yapılan işler bin yıllık adımlar. Askerimizin sahada kazandığı mücadele masada da kazanıldı ve tüm dünya Türkiye’yi konuşuyor. 35 Kilometrelik bir alanda, 400 kilometrelik bir mesafede sınırımızın güvenliğini sağlamış olduk” diye konuştu.Ana ve yerel seçimlerdeki destekleri için vatandaşlara teşekkür de eden Erdem “Hep aranızdayız ve olmaya da devam edeceğiz, sizlerin isteklerini taleplerini yerinde görüp, istişare ederek çözüme kavuşturacağız” dedi..Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan’da ziyaret edilen mahallelerde bugüne kadar yapılan hizmet ve projeleri anlatıp, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
AK Parti İlçe Başkanı Tahir Kuru’da seçimlerde gösterilen ilgi alaka ve desteklerden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, her zaman vatandaşın hizmeti için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceklerini kaydetti.
Yapılan mahalle ziyaretlerinde, vatandaşlar ve mahalle muhtarları da istek ve taleplerini  iletti.
HABER / SERKAN AKGÖL