AKŞEHİRSPOR'A MORAL KAHVALTISI

Akşehirspor teknik heyeti ile Akşehirsporlu futbolcular, yarınki Konya Derbisi için kahvaltıyla moral depoladılar.


AKŞEHİRSPOR'A MORAL KAHVALTISI

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup'ta mücadele eden temsilcimiz Akşehirspor oyuncuları ve teknik kadrosu  yarın Sarayönü'nde oynanacak Derbi  maçı öncesi kahvaltıda bir araya geldi. Oynanacak zorlu mücadele öncesinde yapılan kahvaltıda oyuncuların moralinin son derece yüksek olduğu görülürken futbolcuların neşeli tavırları dikkat çekti. Kahvaltıya Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Akşehir  Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Akşehirspor Başkanı Ünal Çelik, Teknik Direktör Cenap Taner, Kırmızı Sokak Taraftar Grubu Başkanı Halil Önder, ve basın mensupları katıldı. 
Akşehir Belediye Başkanı Salih  Akkaya, "Bu hafta oynanacak maç öncesi sporcu arkadaşlarla bir araya gelelim ve Sarayönü  karşısında başarılar dileyelim istedik." dedi.Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz'da; " Ben Akşehir'li olmasamda Akşehirspor'a destek olmak için elimden geleni yapmaya hazırım, ama Akşehir Halkı ve esnafı daha fazlasını yapmalıdır." ifadelerine yer verdi. 

BÜYÜK DERBİ YARIN SARAYÖNÜ İLÇE STADINDA 

Bölgesel Amatör (BAL) Lig 7.Grup 8.hafta mücadelesinde derbi heyecanı yaşanacak. Akşehirspor yarın saat 14.00’te Sarayönü İlçe Stadında Sarayönü Bldspor’a konuk olacak. Derbinin orta hakemi Düzce bölgesinden Özkan Şeker olacak. Şeker’in yardımcılıklarını Mehmet Özefe, Özkan Elikkaya ve Kerim Çataklı yapacak.

HABER / MEHMET İNCE