AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ KADROSU GÜÇLENİYOR

Konya İl sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Akşehir Devlet Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye ve hizmet çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Akşehir Devlet Hastanesi’nin hekim kadrosuna 4 uzman, 7 pratisyen olmak üzere 11 hekim daha katıldı.


AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ KADROSU GÜÇLENİYOR

Başhekim Uz. Dr. Bülent ERDEM güçlenen hekim kadrosu ile ilgili olarak büyüyen ve gelişen hizmet çeşitliliği her geçen gün artarak Konya’nın gözde sağlık tesislerinden biri haline gelen  Akşehir Devlet Hastanesi’nde 1 dahiliye (iç hastalıkları) uzmanı, 2 anestezi ve reanimasyon uzmanı , 1 çocuk hastalıkları uzmanı ve 7 pratisyen hekimin göreve başlamasıyla tesisin daha da güçlendiğini belirtti. Verilen sağlık hizmetlerinin hayırlara vesile olmasını diledi.
87. Dönem Hizmeti ile atanan hekimlerimiz;
Çocuk Hastalıkları Uzmanı: Kıymet KARAGÖZ, 2013 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 2019 yılında ise Behçet Uz Devlet Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlamış ve hastanemizde görevine başlamıştır.
İç Hastalıkları Uzmanı: Derya ŞENEL YILDIZ, 2011 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 2016 yılında ise Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlamış ve hastanemizde görevine başlamıştır.
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı: Burak YILDIZ, 2012 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 2018 yılında ise Kartal Devlet Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlamış ve hastanemizde görevine başlamıştır.
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı: Uğur ADIGÜZEL, 2010 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, 2017 yılında ise 19 Mayıs Devlet Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlamış ve hastanemizde görevine başlamıştır.
Pratisyen Hekimler: Serhat KALE; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Methiye DOĞAN; Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Emre ŞEN; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Amine KÜTÜKOĞLU; Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Ayşe BARDAK; Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Büşra USTA; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, İbrahim ÖZTÜRK; Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup hastanemizde acil servis hekimi olarak görevlerine başlamışlardır.
HABER / MEHMET İNCE