İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI KONGREYİ DEĞERLENDİRDİ

İyi Parti Akşehir İlçe Başkanı Mehmet Emre, 16 Şubatta yapılan 2.Olağan Kongre sonrasında bir basın açıklaması yayımladı.


İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI KONGREYİ DEĞERLENDİRDİ

İyi Parti Akşehir İlçe Başkanı Mehmet Emre yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘’İyi Parti Akşehir İlçe Teşkilatı olarak 16 Şubat 2020 Cumartesi günü 2. Olağan Kongremizi İl yönetimi ve çevre ilçelerimizden Beyşehir, Ilgın, Kadınhanı, Tuzlukçu, Çeltik. Yunak ve Doğanhisar İlçe teşkilatlarının katılımı ile büyük bir şölen havası içerisinde tamamladık Tek liste ile çıktığımız kongremizde İyi Partiye, dolayısı ile Kongremize ilgi yoğundu.  Millet olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde İyiler hareketinin mensupları olarak memleket meselelerinde hep birlikte elimizi taşın altına koymalıydık; bu duygu ve düşüncelerle, birlik beraberlik içerisinde kongremizi yaptık. Akabinde cesur yürekli Yönetim Kurulu üyelerimizle bir toplantı yaparak görev dağılımını belirledik’’dedi. 
Ayrıca İyi Parti Akşehir İlçe Teşkilatı Kongre Delege Listesi de belli oldu. İşte görev dağılımı; Mehmet Emre – Başkan, Ahmet Ali Uğur – Sekreter, Meltem Orhan – Muhasip, Celal Eberliköse – Teşkilatlardan Sor.Bşk.Yrd, Ahmet Öz – Basın Yayın Sor.Bşk.Yrd, Abdilkadir Ünal – Resmi Daireler Sor.Bşk.Yrd, Sema Kurt – Seçiç ve Hukuk Sor.Bşk.Yrd, Emine Okumuş – STK Mahalli İda.Bşk.Yrd, Fahrettin Yallagöz – Tarım ve Hayvancılık Sor.Bşk.Yrd, Rafet Beller – Sosyal Faliyetler Sor.Bşk.Yrd, Halis Karaboyacı – Gençlik ve Spor Sor.Bşk.Yrd
HABER MERKEZİ