AKADEMİK DERGİ ÇIKARDI

Akademik ( Akşehir Aktif Dağcılık ve Eğitim Merkezi) faaliyetlerin yer aldığı dergisinin ilk sayısını çıkardı.


AKADEMİK DERGİ ÇIKARDI

Akademik Başkanı Bayram Çini derginin çıkarılmasında destek olan herkese teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Neredeyse her alanda her konuyu içeren dergiler ülkemizde yayınlarını sürdürmekte. Bunlardan çoğu belli bir amaç doğrultusunda ücretli ve ücretsiz olarak topluma sunulmakta.Birçok ülke, özellikle batı ülkelerinde, sosyal medya ve görsel iletişim araçlardan daha etkili olarak dergi kullanılmakta. Bilimsel dergiler başta olmak üzere, ekonomi, siyasi, edebiyat, coğrafya, spor gibi yayın hayatı içerisinde yer alan popüler dergileri takip etmekteyiz.
Amacımız, Öğrencilerin ellerinden düşürmedikleri cep telefonları ile birlikte ellerine bir de dergi vermektir. Hatta dergilerdeki güzel yazıları ve görsellikleri sosyal medyada paylaşmalarını sağlamaktır.
Derdi olan insanlar dergi okurlar. Herkesçe bilinen Mehmet Akif Ersoy, Necip Fazıl Kısakürek gibi birçok ismin bu kadar kalıcı olmalarında dergi çıkarmaları veya dergilerde yazılar yazmalarıdır.
Kitap okurken bir yazarla dergi okurken ise birçok yazarın düşünceleri ile tanışıyoruz. Dergilerdeki konu ve görsel çeşitlilik derginin okunmasını da arttırmaktadır.
isimli dergimiz tüm izinler ve resmi olarak yayına başladı. Dergimizin dağıtımını elimizden geldiğince tüm herkese ulaştırmaya çalışacağız. Dergimizi edinmek için Köroğlu Kırtasiye Matbaa Kitap-Teknoloji, ve AKADEMİK Kulübümüze akşam üzerleri gelerek edinebilirsiniz.
Dergimizin bütçesi
MÇ Plastik,
Hars Makine,
Makascı İnşaat,
Onur Kiremit,
Umut Rehabilitasyon,
Torku Döner,
Güven Akşehir Turizm,
Yakut Emlak,
Yarar Sarar Giyim,
Kocaman Sarraf,
Hacıbaba Pastaneleri,
Uğurluoğlu Bitkisel Yağları,
Kadem,
Teknobil Bilgisayar ve
Yaşar Petrol Firmalarımızca karşılanmasından dolayı dergimiz ücretsizdir.
Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
HABER MERKEZİ