AKŞEHİR OSB GENİŞLEME ALANI YG-AG ELEKTRİK ŞEBEKESİ YAPIM İŞİ İHALESİ YAPILDI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesinin genişleme alanı YG-AG Elektrik Şebekesi yapım işi ihalesi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında 26.02.2021 tarihinde saat 10.00 da yapıldı.


AKŞEHİR OSB  GENİŞLEME ALANI YG-AG ELEKTRİK ŞEBEKESİ YAPIM İŞİ İHALESİ YAPILDI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdür Vekili Soner Erkek ziyaret edilerek bölge hakkında bilgi alışverşinde bulunuldu. Sonrasında İhaleye geçildi.İhaleye Bölgemizi temsilen Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin MAKASCI, Başkan Vekili Çakır BUĞRA, Bölge Müdürü Murat BALAMAN ve Sanayi Bakanlığı yetkilileri katılımları ile gerçekleştirildi.
İhale hakkında bilgi veren Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin MAKASCI:
“İhale için alınan 14 adet döküman dosyası komisyona teslim edilmiş, bunlar içinden de yapılan evrak incelemeleri sonucunda 4 firmada eksik evrak tespit edilmiş, kalan 10 firma içinden de en uygun teklifi veren “AKTİF Taah. İnş. .Elk. Nakl. Turz. Sanayi Limited Şirketi” kazanmıştır. Bakanlık tarafından gerekli işlemler tamamlandıktan sonra sözleşme imzalanarak YG-AG Elektrik Şebekesi inşaatlarına başlanacaktır. Sonucun bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 
HABER / MEHMET İNCE