BAŞKAN ÇİL; SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ BİRGÜN DEĞİL HERGÜN DEĞERLİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Yunak Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesini ziyaret ederek, doktorların ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Ziyarette Başkan Çil'e MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.


BAŞKAN ÇİL; SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ BİRGÜN DEĞİL HERGÜN DEĞERLİ

Yunak  Hacı İzzet Baysal Devlet Hastanesini ziyaret eden MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil  ve beraberindeki heyet, burada hastane hekimleri ve sağlık çalışanları ile bir araya geldi. 
Yunak  Devlet Hastanesinde çalışan tüm sağlıkçıların Tıp Bayramını kutlayan Başkan Çil, Hastane Müdürü Sübhan Günaltay  ve 112 Acil Servis sorumlusu Dr. Osman Faruk Tereci ile  Sohbet havasında geçen ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi'nin sağlık çalışanlarına olan şükranlarını sundu.
Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan MHP Yunak İlçe Başkanı Bayram Çil , “Sağlık çalışanlarımız özellikle içinde bulunduğumuz salgın döneminde, halkımızın sağlığını korumak ve yeniden sağlığına kavuşturmak için zorlu koşullarda çalışıyorlar. İnsanların canını kurtarmak için, kendi canlarını ortaya koyuyorlar. Görevlerini ülkemizin yedi bölgesinde köy-kent demeden fedakarlıkla yerine getiren, bizlere gece-gündüz umut ve destek olan sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. MHP Yunak İlçe Teşkilatı olarak, vefakâr sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlamak için, doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Sağlık çalışanlarımız bizim gönlümüzde bir gün değil, her gün çok değerli.” diye konuştu.
HABER / SERKAN AKGÖL