KAYMAKAM VURAN “KÜTÜPHANE HAFTASI” PROGRAMINA KATILDI

Çeltik İlçe Kaymakamı Yusuf Beran VURAN 31.03.2021 günü Çeltik İlçe Halk Kütüphanesini “Kütüphane Haftası” münasebetiyle covid-19 tedbirleri kapsamında ziyaret etti.


KAYMAKAM VURAN “KÜTÜPHANE HAFTASI” PROGRAMINA KATILDI

Ziyarette ilçemiz Kütüphanesine yeni kazandırılan kitaplardan oluşan kitap sergisini gezen Kaymakam Vuran  daha sonra kütüphaneyi kullanan öğrenciler ile sohbet etti. Sohbet sonrasında kütüphanede bulunan öğrencilere kitap takdiminde bulunan Kaymakam VURAN kütüphane çalışanlarına da çiçek takdim etti.
Ziyaret sonrasında Kaymakam VURAN, yaptığı konuşmasında “Kitap okumanın en önemli faydası hiç kuşkusuz insanın kendini tanımasını sağlamasıdır. Okuyan insan hangi alanda başarılı olacağını, hangi alanın onun kişilik yapısına uygun olduğunu tespit edebilir. Siz çok zengin olabilirisiniz, çok güzel bir işiniz ve aileniz olabilir. Bunlar elinizden uçup gidebilir fakat okumanın size kazandırdığı itibar, bilgi sizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacaktır.” dedi
Ziyarete Kaymakam VURAN’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kubilay ORAL, Merkez Ortaokulu Okul Müdürü Hüseyin KORKMAZ ve öğretmenler katıldı.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN