KAYMAKAM VURAN OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran VURAN’ın yeni normalleşme döneminde Okullara ziyareti aralıksız devam ediyor.


KAYMAKAM VURAN OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Çeltik ilçe Kaymakamı Yusuf Beran VURAN Koronavirüs ile mücadelede Yeni Kontrollü Normalleşme Sürecinde Koronavirüs pandemisi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında yüz yüze eğitime devam eden Honamlı İlk/Ortaokulu ve Üçşehitler İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.Ziyarette sınıfları gezerek öğrenciler ile sohbet eden Kaymakam VURAN maske, mesafe ve temizlik kuralları hakkında bilgiler vererek öğrencilere bol bol ve düzenli çalışmaları yönünde tavsiyelerde bulundu.
Ardından öğretmenler ve idareciler ile bir araya gelen Kaymakam VURAN, yüz yüze eğitim kapsamında alınması gereken tedbirler noktasında hatırlatmalarda bulunularak, “Covid-19 virüsü dolayısıyla tüm dünyada olduğu gibi hayatımızda olumsuzluklar yaşandı. Çocuklarımızın sosyalleşmesi, pandemi sürecinde hayata tutunması, dünya ile iç içe, barışık olabilmesi adına öğretmenlerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu süreçte inşallah sık sık öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geleceğiz. Sizleri tanıyıp, varsa sorunlarınız, sıkıntılarınızı yerinde dinleyeceğiz. Sizlere, bu zorlu süreçte moral ve motivasyon aşılayacağız. Bizler, kocaman bir aileyiz. Sizler de bu ailenin en önemli bireylerisiniz. Öğretmenlerimiz, bizim için çok kıymetlidir. Eğitimdeki başarı çıtamızı daha yükseklere çıkarmak için çaba sarf edeceğiz. Bu süreçte okullarımızdaki tedbirleri çok iyi kontrol edip okullarımıza virüsün girmemesi için gerekli gayreti hep beraber göstereceğiz.” şeklinde konuşarak okullardan ayrıldı.
Kaymakama okul ziyaretleri sırasında İlçe Jandarma Komutanı Çağatay ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, Şube Müdürleri ve okul müdürleri eşlik etti.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN