DEVLET HASTANESİ KADROSU GÜÇLENİYOR

Akşehir devlet hastanesi kadrosu uzman hekimlerle güçlenmeye devam ediyor. Pandemi döneminde 9 uzman hekim göreve başladı.


DEVLET HASTANESİ KADROSU GÜÇLENİYOR

Akşehir Devlet Hastanesi hizmet kalitesi ve hizmet hızını arttırmak adına hekim kadrosunu her geçen gün güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 2 iç hastalıkları, 3 çocuk hastalıkları, 2 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 kardiyoloji uzmanı ve 1 Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı ataması yapıldı. Göreve başlayan doktorlar şöyle;

1-)ALİ İPEK; Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2010-2014: Dinar Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı; 2014-2020: Çeşitli Özel Hastanelerde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı; 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı  Olarak Görev Yapmaktadır.

2-)Ahmet Koç; İç Hastalıkları Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde İç Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır.

3-)Eman Bulut; Çocuk Hastalıkları Uzmanı Görev Yaptığı yerler: 2006-2016 Yıllarında Sudan ‘ da; - Tıbbi Komisyon Kurulu - Akademi Hastanesi -İbrahim Malik Hastanesi -Polis Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmıştır. 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde Çocuk Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır.

4-)Nihan Kırçıl Akyüz Çocuk Hastalıkları Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2014 Adıyaman Samsat İlçe Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim, 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde Çocuk Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır.

5-)Mustafa Dilmaç Çocuk Hastalıkları Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2014 Eskil Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim, 2019 Sarayönü Devlet Hastanesinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı, 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde Çocuk Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır.

6-)Muammet Salih Ateş Kardiyoloji Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2015-2016 : Aksaray Ortaköy  Devlet Hastanesi Pratisyen Hekim, 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde Kardiyoloji Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır.

7-)Hamdiye Kasapoğlu Sayın Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2011-2013 :Hakkari  Devlet Hastanesi Pratisyen Hekim , 2019 Yılından İtibaren Hastanemizde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır.

8-)Ayşegül Evren Dilmaç; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2014-2015 yıllarında  Konya Numune  Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim, 2021 Yılından İtibaren Hastanemizde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır. 9-)Enes Günhan; İç Hastalıkları Uzmanı Görev yaptığı yerler: 2016 Yılında Şarkikaraağaç Toplum Sağlığı Merkezinde Pratisyen Hekim olarak görev yapmıştır. 2020 Yılından İtibaren Hastanemizde İç Hastalıkları Uzmanı Olarak Görev Yapmaktadır. Başhekim Bülent Erdem göreve başlayan uzman doktorlarla ilgili olarak: Sağlık hizmetlerinin yürütülmesi anlamında yoğun günler geçirdiğimiz şu dönemde bakanlığımızca ihtiyacımız olan branşlarda çeşitli atama dönemlerinde görevine başlayan 9 uzman hekimimiz daha nitelikli hizmet yürütülmesi anlamında çok faydalı olmuştur. Doktorlarımıza hoş geldiniz der başarılar dileriz. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek Akşehir'lilere daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti içerisinde olmaktadır. Yeni başlayan doktor arkadaşlarımıza hoş geldiniz der hayırlı olmasını temenni ederiz Bu sebeple desteklerinden dolayı Konya milletveklimiz sn. Orhan Erdem'e ve İl sağlık müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Koç'a teşekkür ederiz. ifadelerine yer verdi. 
HABER / MEHMET İNCE