SOSYAL TESİS İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Seçim beyannamesinde belirttildiği gibi Gökpınar- Torunlar-Kaşören mahallelerini ortak kullanım olacak sosyal tesisin inşaatını Çeltik Belediye Başkanı Ali MEŞE ve Ak Parti İlçe Başkanı Hacı ZUHAL ziyarette bulundular.


SOSYAL TESİS İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Tüm ilçe sakinlerinin aynı standart ve konforda hizmet alması için gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Ali MEŞE, "İlçemizde mahalle kültürünün adeta birer sembolü haline gelen sosyal tesisler ilçe sakinlerimizden yoğun ilgi görüyor. Bu kapsamda Gökpınar, Kaşören ve Torunlar Mahallemizin ortak kullanımı olan sosyal tesisimizin inşaatına devam ediyoruz. Pandemi sebebiyle zorlu bir zamandan geçtik ama hiçbir bahanenin ardına sığınmadan 2020 yılında da tüm hizmetlerimizi aynı kalite standardıyla devam ettirdik ve yeni tesisimizi, yatırımlarımızı hemşehrilerimizle buluşturduk. Aynı gayret ve samimiyetle 2021 yılında da Çeltik’te parmakla gösterilen örnek yatırım ve hizmetlerini sunmaya devam edeceğiz. Pandeminin daha az seviyelere ineceği bir yıl olur ve Çeltiğimize kazandırdığımız tüm yatırımlarımızı hemşehrilerimizle birlikte geniş katılımlı açılış törenleriyle yapmak nasip olur inşallah. 
Yapılan projede bizlere desteklerini esirgemeyen Konya Valimiz Vahdettin ÖZKAN'a, Konya İl Başkanı Hasan ANGI’ ya, Konya Milletvekilimiz Orhan ERDEM’ e ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim ALTAY’ a teşekkür ederiz. Mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun." ifadelerine yer verdi. 
HABER / EBUBEKİR ARSLAN